CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Bauhas-Ligan: startowali Doyle i Przedpełski

Bauhas-Ligan: startowali Doyle i Przedpełski

speedwayekstraliga.pl | Wojciech Tarchalski

Dwóch zawodników Eltrox Włókniarza Częstochowa, Jason Doyle i Paweł Przedpełski, wzięło udział w dzisiejszych i wtorkowych spotkaniach szwedzkiej Bauhas-Ligan. Lepiej z dwójki częstochowian wypadł Australijczyk, który zaprezentował równiejszą dyspozycję. Były mistrz świata we wtorkowym spotkaniu wywalczył dla Vastervik Speedway 9 punktów, w środę z kolei zapisał przy swoim nazwisku 13 „oczek” i 1 bonus. Paweł Przedpełski po niezłym wczorajszym meczu (10+2), dzisiaj kompletnie rozczarował zdobywając dla Dackarny Malilla zaledwie 2 punkty.

Mecze z 22.09.2020 (wtorek)

Kumla Indianerna – 53 pkt.
1. Niels Kristian Iversen – 13+1 (3,3,2,2*,3)
2. Joel Andersson – 4+2 (0,2*,0,1*,1)
3. Pontus Aspgren – 12+2 (2*,2,3,3,2*)
4. Max Fricke – 8+1 (3,0,0,3,2*)
5. Jonas Jeppesen – 11 (3,u/w,3,2,3)
6. Ludvig Lindgren – 5 (1,3,1,0,0)
7. Jonatan Grahn – ns

Dackarna Malilla – 36 pkt.
1. Jacob Thorssell – 9 (2,1,t,2,3,1)
2. Paweł Przedpełski – 10+2 (1*,3,2,3,1*,d)
3. Frederik Jakobsen – 4 (0,2,1,0,1,0)
4. Hans Andersen – 4 (1,w/2,-,3)
5. Oliver Berntzon – 9+2 (2,1,1*,2,2*,1)
6. Joel Kling – 0 (0,0,0,-,0,-)

Bieg po biegu:
1. (63,20) Iversen, Thorssell, Przedpełski, Andersson – 3:3 – (3:3)
2. (63,00) Fricke, Aspgren, Andersen, Jakobsen – 5:1 – (8:4)
3. (62,40) Jeppesen, Berntzon, Lindgren, Kling – 4:2 – (12:6)
4. (63,00) Przedpełski, Aspgren, Thorssell, Fricke – 2:4 – (14:10)
5. (63,20) Lindgren, Jakobsen, Andersen (w/2), Jeppesen (u/w) – 3:2 – (17:12)
6. (63,90) Iversen, Andersson, Berntzon, Kling – 5:1 – (22:13)
7. (63,00) Jeppesen, Przedpełski, Lindgren, Kling – 4:2 – (26:15)
8. (63,20) Przedpełski, Iversen, Jakobsen, Andersson – 2:4 – (28:19)
9. (63,30) Aspgren, Thorssell, Berntzon, Fricke – 3:3 – (31:22)
10. (63,50) Thorssell, Jeppesen, Andersson, Jakobsen – 3:3 – (34:25)
11. (63,40) Fricke, Iversen, Jakobsen, Kling – 5:1 – (39:26)
12. (63,90) Aspgren, Berntzon, Przedpełski, Lindgren – 3:3 – (42:29)
13. (63,30) Andersen, Berntzon, Andersson, Lindgren – 1:5 – (43:34)
14. (63,30) Jeppesen, Fricke, Berntzon, Jakobsen – 5:1 – (48:35)
15. (63,80) Iversen, Aspgren, Thorssell, Przedpełski (d) – 5:1 – (53:36)

———–

Vastervik Speedway – 46 pkt.
1. Jason Doyle – 9 (2,2,0,3,2)
2. Linus Sundstroem – 5+1 (1*,0,3,0,1)
3. Artiom Łaguta – 14 (3,3,3,2,3)
4. Sam Masters – 6+3 (2*,1,0,2*,1*)
5. Anders Thomsen – 9+1 (2,d,2,3,2*)
6. Anton Karlsson – 3+1 (1*,2,0,0,0)
7. Noel Wahlqvist – ns

Rospiggarna Hallstavik – 44 pkt.
1. Rasmus Jensen – 10+1 (3,2,1,1*,3)
2. Tomas H. Jonasson – Z/Z
3. Andrzej Lebiediew – 10+1 (1,3,3,1*,1,1)
4. Kai Huckenbeck – 5 (0,1,2,2,0)
5. Timo Lahti – 10+1 (3,3,1*,3,0)
6. Daniel Bewley – 5+1 (0,1,2,d,2*)
7. Daniel Henderson – 4 (0,0,1,3)

Bieg po biegu:
1. (59,50) Jensen, Doyle, Sundstroem, Henderson – 3:3 – (3:3)
2. (58,20) Łaguta, Masters, Lebiediew, Huckenbeck – 5:1 – (8:4)
3. (58,50) Lahti, Thomsen, Karlsson, Bewley – 3:3 – (11:7)
4. (59,20) Łaguta, Jensen, Masters, Henderson – 4:2 – (15:9)
5. (58,30) Lebiediew, Karlsson, Huckenbeck, Thomsen (d) – 2:4 – (17:13)
6. (58,60) Lahti, Doyle, Bewley, Sundstroem – 2:4 – (19:17)
7. (58,00) Lebiediew, Thomsen, Jensen, Karlsson – 2:4 – (21:21)
8. (59,20) Sundstroem, Huckenbeck, Lebiediew, Doyle – 3:3 – (24:24)
9. (57,60) Łaguta, Bewley, Lahti, Masters – 3:3 – (27:27)
10. (58,30) Thomsen, Huckenbeck, Jensen, Sundstroem – 3:3 – (30:30)
11. (58,90) Doyle, Masters, Lebiediew, Bewley (d) – 5:1 – (35:31)
12. (58,80) Lahti, Łaguta, Henderson, Karlsson – 2:4 – (37:35)
13. (59,20) Henderson, Bewley, Sundstroem, Karlsson – 1:5 – (38:40)
14. (59,10) Jensen, Doyle, Masters, Huckenbeck – 3:3 – (41:43)
15. (58,60) Łaguta, Thomsen, Lebiediew, Lahti – 5:1 – (46:44)

—————————————————————————–

Mecze z 23.09.2020 (środa)

Dackarna Malilla – 39 pkt
1. Jacob Thorssell – 7+1 (2,3,w,2*,0)
2. Paweł Przedpełski – 2 (w,d,1,1,0)
3. Frederik Jakobsen – 16 (2,3,3,2,3,3)
4. Hans Andersen – 7+1 (1*,1,0,3,2)
5. Oliver Berntzon – 1+1 (1*,d,ns,-,-)
6. Joel Kling – 6+1 (2,1,2,0,1*,0)

Kumla Indianerna – 51 pkt
1. Niels Kristian Iversen – 12+1 (3,2,3,2*,2)
2. Joel Andersson – 2+1 (1,0,-,-,1*)
3. Pontus Aspgren – 9+1 (0,3,2*,1,3)
4. Max Fricke – 12+2 (3,2*,3,3,1*)
5. Jonas Jeppesen – 10 (3,2,2,3,-)
6. Ludvig Lindgren – 4+2 (0,1*,1*,0,2)
7. Jonatan Grahn – 2 (1,0,1)

Bieg po biegu:
1. (55,90) Iversen, Thorssell, Andersson, Przedpełski (w/u) – 2:4 – (2:4)
2. (55,80) Fricke, Jakobsen, Andersen, Aspgren – 3:3 – (5:7)
3. (56,50) Jeppesen, Kling, Berntzon, Lindgren – 3:3 – (8:10)
4. (56,10) Jakobsen, Iversen, Andersen, Andersson – 4:2 – (12:12)
5. (56,20) Aspgren, Fricke, Kling, Berntzon (d) – 1:5 – (13:17)
6. (56,90) Thorssell, Jeppesen, Lindgren, Przedpełski (d) – 3:3 – (16:20)
7. (57,00) Iversen, Kling, Grahn, Berntzon (ns) – 2:4 – (18:24)
8. (57,00) Fricke, Aspgren, Przedpełski, Thorssell (w/2min) – 1:5 – (19:29)
9. (56,60) Jakobsen, Jeppesen, Lindgren, Andersen – 3:3 – (22:32)
10. Fricke, Iversen, Przedpełski, Kling – 1:5 – (23:37)
11. (57,90) Andersen, Thorssell, Aspgren, Lindgren – 5:1 – (28:38)
12. (56,80) Jeppesen, Jakobsen, Kling, Grahn – 3:3 – (31:41)
13. (56,80) Jakobsen, Lindgren, Andersson, Przedpełski – 3:3 – (34:44)
14. (58,30) Aspgren, Andersen, Grahn, Kling – 2:4 – (36:48)
15. (57,30) Jakobsen, Iversen, Fricke, Thorssell – 3:3 – (39:51)

———–

Rospiggarna Hallstavik – 37 pkt.
9. Rasmus Jensen – 7+2 (0,1*,2*,2,2,0)
10. Andrzej Lebiediew – 12+1 (3,2,2,3,1*,1)
11. Daniel Bewley – 5+1 (1*,3,0,1,0,u)
12. Kai Huckenbeck – 8 (2,0,1,3,0,2)
13. Timo Lahti – z/z
14. Daniel Henderson – 5+1 (1*,2,0,1,1)
15. Emil Millberg – 0 (0)

Vastervik Speedway – 53 pkt.
1. Artiom Łaguta – 8+2 (1*,2,2*,0,3)
2. Sam Masters – 11+2 (2,1*,3,3,2*)
3. Linus Sundstroem – 11 (3,3,1,3,1)
4. Mikkel Bech – 6+1 (0,1,0,3,2*)
5. Jason Doyle – 13+1 (3,3,2,2*,3)
6. Anton Karlsson – 4 (0,0,-,1,3)
7. Noel Wahlqvist – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (57,40) Lebiediew, Masters, Łaguta, Jensen – 3:3 – (3:3)
2. (57,60) Sundstroem, Huckenbeck, Bewley, Bech – 3:3 – (6:6)
3. (56,80) Doyle, Lebiediew, Henderson, Karlsson – 3:3 – (9:9)
4. (56,80) Bewley, Łaguta, Masters, Huckenbeck – 3:3 – (12:12)
5. (57,90) Sundstroem, Henderson, Bech, Bewley – 2:4 – (14:16)
6. (56,90) Doyle, Lebiediew, Jensen, Karlsson – 3:3 – (17:19)
7. (57,50) Masters, Łaguta, Huckenbeck, Henderson – 1:5 – (18:24)
8. (57,60) Lebiediew, Jensen, Sundstroem, Bech – 5:1 – (23:25)
9. (57,80) Huckenbeck, Doyle, Bewley, Wahlqvist – 4:2 – (27:27)
10. (58,20) Bech, Jensen, Lebiediew, Łaguta – 3:3 – (30:30)
11. (58,30) Sundstroem, Jensen, Karlsson, Huckenbeck – 2:4 – (32:34)
12. (58,40) Masters, Doyle, Henderson, Bewley – 1:5 – (33:39)
13. (58,20) Karlsson, Bech, Henderson, Millberg – 1:5 – (34:44)
14. (58,60) Łaguta, Huckenbeck, Sundstroem, Bewley (u) – 2:4 – (36:48)
15. (58,30) Doyle, Masters, Lebiediew, Jensen – 1:5 – (37:53)

SportoweFakty.wp.pl