CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Bocar Włókniarz trzeci w Zielonej Górze

DMPJ: Bocar Włókniarz trzeci w Zielonej Górze

Jacek Winiarski

We wtorek (27 sierpnia) na torze w Zielonej Górze rozegrano XIII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Młodzieżowcy Bocar Włókniarza Częstochowa w składzie Jakub Miśkowiak, Bartłomiej Kowalski i Mateusz Świdnicki uplasowali się na trzecim miejscu. W zawodach triumfowali zawodnicy Francepol Falubazu Zielona Góra.

Wyniki:

I Francepol Falubaz Zielona Góra28 pkt.
1. Norbert Krakowiak – 9 (3,1,2,3)
2. Damian Pawliczak – 9 (2,3,2,2)
3. Mateusz Tonder – 10 (2,3,2,3)

II PGG ROW Rybnik26 pkt.
16. Przemysław Giera – 8 (3,1,2,2)
17. Mateusz Tudzież – 8 (2,3,0,3)
18. Robert Chmiel – 10 (2,3,3,2)

III Bocar Włókniarz Częstochowa24 pkt.
19. Jakub Miśkowiak – 9 (3,1,2,3)
20. Bartłomiej Kowalski – 8 (0,3,3,2)
21. Mateusz Świdnicki – 7 (0,2,2,3)

IV-V Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra – 14 pkt.
10. Jakub Osyczka – 7 (3,2,1,1)
11. Nikodem Bartoch – 4 (2,1,1,0)
12. Fabian Ragus – 3 (1,2,-,0)
25. Nile Tufft – 0 (d)

IV-V Aforti Start Gniezno14 pkt.
13. Kevin Fajfer – 10 (1,3,3,3)
14. Mateusz Błażykowski – 2 (0,1,0,1)
15. Kacper Grzelak – 2 (0,0,t,2)

VI Zdunek Wybrzeże Gdańsk11 pkt.
4. Karol Żupiński – 7 (1,2,3,1)
5. Denis Zieliński – 3 (0,2,0,1)
6. Oskar Rowecki – 1 (0,0,1,0)

VII Drużyna ACCR9 pkt.
7. Patrik Mikel – 4 (1,1,1,1)
8. Daniel Silhan – 2 (0,1,1,w)
9. Jan Macek – 3 (3,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Krakowiak, Pawliczak, Żupiński, Zieliński
2. Osyczka, Bartoch, Mikel, Silhan
3. Giera, Tudzież, Fajfer, Błażykowski
4. Miśkowiak, Tonder, Krakowiak, Kowalski
5. Macek, Żupiński, Mikel, Rowecki
6. Fajfer, Osyczka, Ragus, Grzelak
7. Tudzież, Chmiel, Miśkowiak, Świdnicki
8. Tonder, Krakowiak, Silhan, Macek
9. Żupiński, Ragus, Bartoch, Rowecki
10. Kowalski, Świdnicki, Błażykowski, Grzelak
11. Pawliczak, Tonder, Giera, Tudzież
12. Fajfer, Zieliński, Żupiński, Błażykowski
13. Chmiel, Giera, Silhan, Macek
14. Kowalski, Świdnicki, Bartoch, Tufft (d)
15. Tonder, Pawliczak, Błażykowski, Grzelak (t)
16. Chmiel, Giera, Rowecki, Zieliński
17. Świdnicki, Miśkowiak, Mikel, Macek
18. Krakowiak, Pawliczak, Osyczka, Bartoch
19. Miśkowiak, Kowalski, Zieliński, Rowecki
20. Fajfer, Grzelak, Mikel, Silhan (w/u)
21. Tudzież, Chmiel, Osyczka, Ragus

źródło: falubaz.com + sportowefakty.wp.pl