CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Drugie miejsce Bocar Włókniarza w Gnieźnie

DMPJ: Drugie miejsce Bocar Włókniarza w Gnieźnie

Jacek Winiarski

Juniorzy Bocar Włókniarza Częstochowa wywalczyli drugie miejsce w kolejnej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Gnieźnie. W zawodach triumfowali młodzieżowcy Francepol Falubazu Zielona Góra.

Wyniki:

I Francepol Falubaz Zielona Góra – 23 pkt.
10. Mateusz Tonder – 8 (2,1,2,3)
11. Norbert Krakowiak – 5 (0,2,2,1)
12. Damian Pawliczak – 10 (2,3,3,2)

II Bocar Włókniarz Częstochowa – 21 pkt.
7. Jakub Miśkowiak – 10 (3,2,2,3)
8. Bartłomiej Kowalski – 5 (1,2,w,2)
9. Mateusz Świdnicki – 6 (0,3,2,1)

III PGG ROW Rybnik – 19 pkt.
4. Robert Chmiel – 5 (1,3,0,1)
5. Mateusz Tudzież – 7 (3,2,2,d)
6. Przemysław Giera – 7 (1,1,3,2)

IV Aforti Start Gniezno – 18 pkt.
1. Kevin Fajfer – 9 (2,3,1,3)
2. Damian Stalkowski – 6 (0,3,3,0)
3. Mateusz Błażykowski – 3 (w,-,1,2)
22. Kacper Grzelak – 0 (0)

V Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra – 17 pkt.
19. Nikodem Bartoch – 5 (2,d,0,3)
20. Fabian Ragus – 2 (1,w,w,1)
21. Jakub Osyczka – 10 (3,3,1,3)

VI Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 14 pkt.
13. Karol Żupiński – 10 (3,3,3,1)
14. Maciej Uszaruk – 1 (w,1,0,0)
15. Oskar Rowecki – 3 (0,2,1,0)

VII Drużyna ACCR – 12 pkt.
16. Patrik Mikel – 2 (2,0,w,0)
17. Daniel Silhan – 6 (1,2,2,1)
18. Jan Macek – 4 (d,3,1,d)

Bieg po biegu:
1. Tudzież, Fajfer, Chmiel, Stalkowski
2. Miśkowiak, Tonder, Kowalski, Krakowiak
3. Żupiński, Mikel, Silhan, Uszaruk (w)
4. Fajfer, Bartoch, Ragus, Błażykowski (w)
5. Chmiel, Miśkowiak, Giera, Świdnicki
6. Żupiński, Pawliczak, Tonder, Rowecki
7. Osyczka, Silhan, Bartoch (d), Macek (d)
8. Świdnicki, Kowalski, Fajfer, Grzelak
9. Pawliczak, Krakowiak, Giera, Chmiel
10. Osyczka, Rowecki, Uszaruk, Ragus (w)
11. Stalkowski, Silhan, Błażykowski, Mikel
12. Żupiński, Tudzież, Chmiel, Uszaruk
13. Macek, Świdnicki, Kowalski (w), Mikel (w)
14. Pawliczak, Krakowiak, Osyczka, Ragus (w)
15. Stalkowski, Błażykowski, Rowecki, Uszaruk
16. Giera, Tudzież, Macek, Mikel
17. Osyczka, Miśkowiak, Świdnicki, Bartoch
18. Fajfer, Tonder, Krakowiak, Stalkowski
19. Bartoch, Giera, Ragus, Tudzież (d)
20. Miśkowiak, Kowalski, Żupiński, Rowecki
21. Tonder, Pawliczak, Silhan, Macek (d)

źródło: sportowefakty.wp.pl