CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Młodzież Włókniarza startowała w Gorzowie

DMPJ: Młodzież Włókniarza startowała w Gorzowie

Jacek Winiarski

Zwycięstwem juniorów Get Well Toruń zakończyła się rozegrana we wtorek (4 września) w Gorzowie Wielkopolskim XIII runda półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Podium wtorkowych zawodów uzupełniły zespoły Cash Broker Stali Gorzów i Betard Sparty Wrocław.

Dość przeciętny występ na „Jancarzu” zanotowali zawodnicy forBET Włókniarza Częstochowa. Ekipa Lwów w składzie Michał Gruchalski, Bartosz Świącik i Mateusz Świdnicki z dorobkiem 15 punktów na koncie zajęła miejsce V-VI.

Wyniki:

I. Get Well Toruń – 25:

19. Igor Kopeć-Sobczyński 10+1 (2,3,3,2*)

20. Daniel Kaczmarek 10 (1,3,3,3)

21. Marcin Kościelski 5+2 (2*,-,1,2*)

28. Aleks Rydlewski 0 (0)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 24:

1. Rafał Karczmarz 8+1 (3,3,2*,-)

2. Alan Szczotka 3+1 (1,1,-,1*)

3. Hubert Czerniawski 5+1 (d,3,-,2*)

22. Mateusz Bartkowiak 8 (3,3,2)

III. Betard Sparta Wrocław – 19:

10. Przemysław Liszka 10 (3,1,3,3)

11. Mateusz Dul 0 (0,0,0,0)

12. Patryk Wojdyło 9+1 (3,2,2,2*)

IV. Falubaz Zielona Góra – 16:

7. Mateusz Tonder 8 (2,3,0,3)

8. Damian Boduch 2+1 (1*,0,1,w)

9. Damian Pawliczak 6 (1,1,3,1)

V-VI. forBET Włókniarz Częstochowa – 15:

4. Michał Gruchalski 8 (2,2,3,1)

5. Bartosz Świącik 4 (0,2,2,d)

6. Mateusz Świdnicki 3 (0,1,1,1)

V-VI. ROW Rybnik – 15:

13. Lars Skupień 6 (2,2,d,2)

14. Robert Chmiel 7+1 (1*,2,3,1)

15. Przemysław Giera  (0,1*,0,-)

26. Dominik Tyman 1 (1)

VII. Orzeł Łódź – 12:

16. Jakub Miśkowiak 10 (3,2,2,3)

17. Eryk Borczuch 2 (0,1,0,1)

18. Mateusz Błażykowski 0 (w,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:

1. (61,08s) Karczmarz, Gruchalski, Szczotka, Świącik

2. (61,77s) Liszka, Tonder, Boduch, Dul

3. (61,37s) Miśkowiak, Skupień, Chmiel, Borczuch

4. (60,52s) Karczmarz, Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Czerniawski (d/4)

5. (61,89s) Tonder, Gruchalski, Pawliczak, Świdnicki

6. (61,97s) Wojdyło, Skupień, Liszka, Gier

7. (61,83s) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Borczuch, Błażykowski (w/su)

8. (62,25s) Czerniawski, Karczmarz, Pawliczak, Boduch

9. (61,81s) Gruchalski, Wojdyło, Świdnicki, Dul

10. (62,24s) Kaczmarek, Chmiel, Gier, Rydlewski

11. (61,56s) Bartkowiak, Miśkowiak, Szczotka, Borczuch

12. (62,15s) Chmiel, Świącik, Gruchalski, Skupień (d/4)

13. (62,43s) Pawliczak, Miśkowiak, Boduch

14. (62,53s) Kaczmarek, Wojdyło, Kościelski, Dul

15. (61,48s) Bartkowiak, Czerniawski, Chmiel, Giera

16. (61,87s) Miśkowiak, Świącik, Świdnicki

17. (62,23s) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Pawliczak, Tonder

18. (61,92s) Liszka, Bartkowiak, Szczotka, Dul

19. (61,99s) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Świdnicki, Świącik (d/4)

20. (61,97s) Tonder, Skupień, Tyman, Boduch (w/u)

21. (61,93s) Liszka, Wojdyło, Borczuch

źródło: stalgorzow.pl