CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Młodzież Włókniarza wygrywa w Częstochowie

DMPJ: Młodzież Włókniarza wygrywa w Częstochowie

Marek Mercik

Zawodnicy forBET Włókniarza Częstochowa wygrali 2. rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Podium częstochowskich zawodów uzupełnili juniorzy Orła ŁódźSpeed Car Motoru Lublin oraz ROW-u Rybnik.

Liderami częstochowskiego zespołu okazali się Adrian Woźniak i Michał Gruchalski, którzy wywalczyli odpowiednio 9 i 8 punktów. Przyzwoity występ zanotował również Mateusz Świdnicki, który zapisał na swoim koncie 4 „oczka”.

Przypomnijmy, iż inauguracyjna runda DMPJ odbyła się we wtorek (5 czerwca) Tarnowie, gdzie częstochowianie zajęli odległe 5. miejsce.

Wyniki:

I. forBET Włókniarz Częstochowa – 22 pkt
1. Bartosz Świącik – 1 (0,t,1,-)
2. Mateusz Świdnicki – 4 (-,2,1,1)
3. Adrian Woźniak – 9 (-,3,3,3)
22. Michał Gruchalski – 8 (3,3,2)

II. Orzeł Łódź – 21 pkt
7. Jakub Miśkowiak – 10 (2,2,3,3)
8. Mateusz Błażykowski – 5 (1,0,3,1)
9. Maciej Kuromonow – 6 (1,2,2,1)

III-IV. Speed Car Motor Lublin – 20 pkt
10. Wiktor Lampart – 12 (3,3,3,3)
11. Oskar Bober – 0 (t,w/2min,w/2min,w/2min)
12. Emil Peroń – 8 (2,1,3,2)

III-IV. ROW Rybnik – 20 pkt
4. Robert Chmiel – 11 (2,3,3,3)
5. Lars Skupień – 6 (1,t,3,2)
6. Przemysław Giera – 3 (w/u,2,u,1)

V. Grupa Azoty Unia Tarnów – 19 pkt
19. Patryk Rolnicki – 8 (2,3,d,3)
20. Dawid Rempała – 3 (1,1,1,0)
21. Mateusz Cierniak – 8 (2,2,2,2)

VI. Stal Rzeszów – 15 pkt
13. Arkadiusz Potoniec – 0 (-,d,-,-)
14. Michał Curzytek – 8 (3,3,2,d)
15. Mateusz Rząsa – 1 (1,d,-,w/2min)
26. Aureliusz Bieliński – 6 (2,w,2,2)

VII. KSM Krosno – 6 pkt
16. Daniel Bajor – 0 (w/u,ns,ns,ns)
17. Krystian Stefanów – 3 (1,1,1,w/2min)
18. Konrad Stec – 3 (0,d,2,1)

Bieg po biegu:
1. Gruchalski, Chmiel, Skupień, Świącik
2. Lampart, Miśkowiak, Błażykowski, Bober (t)
3. Curzytek, Bieliński, Stefanów, Bajor (w)
4. Gruchalski, Rolnicki, Rempała, Świącik (t)
5. Chmiel, Miśkowiak, Kuromonow, Giera (w)
6. Lampart, Peroń, Rząsa, Potoniec (d)
7. Rolnicki, Cierniak, Stefanów, Stec
8. Woźniak, Kuromonow, Świącik, Błażykowski
9. Chmiel, Giera, Peroń, Bober (w)
10. Curzytek, Cierniak, Rempała, Rząsa (d)
11. Woźniak, Świdnicki, Stefanów, Bajor
12. Chmiel, Curzytek, Bieliński (w), Skupień (t)
13. Błażykowski, Kuromonow, Bajor, Stec (d)
14. Peroń, Cierniak, Rempała, Bober (w)
15. Woźniak, Bieliński, Świdnicki, Curzytek (d)
16. Skupień, Stec, Bajor, Giera (u)
17. Miśkowiak, Cierniak, Kuromonow, Rolnicki (d)
18. Lampart, Gruchalski, Świdnicki, Bober (w)
19. Rolnicki, Skupień, Giera, Rempała
20. Miśkowiak, Bieliński, Błażykowski, Rząsa (w)
21. Lampart, Peroń, Stec, Stefanów (w)

źródło: sportowefakty.wp.pl