CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: odległe miejsce młodych Lwów w Toruniu

DMPJ: odległe miejsce młodych Lwów w Toruniu

Jacek Winiarski

Bez dwójki podstawowych juniorów, Michała Gruchalskiego i Bartosza Świącika udała się do Torunia młodzieżowa drużyna forBET Włókniarza Częstochowa. W środowych zawodach w ramach XII rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów młode Lwy zdobyły 14 punktów i zajęły odległe 6. miejsce. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Włókniarza był Adrian Woźniak (7 pkt). Punkt mniej do drużynowego dorobku dołożył Mateusz Świdnicki, zaś 1 „oczko” przy swoim nazwisku zapisał Dominik Majchrzak.

I Get Well Toruń – 26 pkt.
1. Daniel Kaczmarek – 8+1 (3,3,2*,-)
2. Marcin Kościelski – 6+1 (2*,1,1,2)
3. Igor Kopeć-Sobczyński – 11+1 (2*,3,3,3)
22. Aleks Rydlewski – 1+1 (1*)

II Cash Broker Stal Gorzów – 20 pkt.
19. Alan Szczotka – 5 (0,1,1,3)
20. Hubert Czerniawski – 7+1 (1,1,3,2*)
21. Mateusz Bartkowiak – 8+1 (3,3,2*,0)

III Betard Sparta Wrocław – 19 pkt.
7. Patryk Wojdyło – 10 (3,2,3,2)
8. Mateusz Dul – 4+1 (0,1,2*,1)
9. Przemysław Liszka – 5+1 (0,w,3,2*)

IV ROW Rybnik – 18 pkt.
10. Lars Skupień – 9+1 (1*,2,3,3)
11. Robert Chmiel – 6 (2,3,1,0)
12. Przemysław Giera – 3+1 (1*,1,0,1)

V Falubaz Zielona Góra – 16 pkt.
4. Mateusz Tonder – 9 (1,3,2,3)
5. Damian Boduch – 4 (0,-,3,1)
6. Nile Tufft – 0 (t,-,0,0)
23. Damian Pawliczak – 6+1 (1,0,3,2*)

VI forBET Włókniarz Częstochowa – 14 pkt.
16. Mateusz Świdnicki – 6 (1,2,1,2)
17. Adrian Woźniak – 7 (3,2,0,2)
18. Dominik Majchrzak – 1 (0,w,1,t)

VII Orzeł Łódź – 13 pkt.
13. Eryk Borczuch – 2 (2,0,w,ns)
14. Maciej Kuromonow – 1 (0,0,1,0)
15. Jakub Miśkowiak – 10 (3,2,2,3)

Bieg po biegu:
1. Kaczmarek, Kościelski, Tonder, Boduch
2. Wojdyło, Chmiel, Skupień, Dul
3. Woźniak, Borczuch, Świdnicki, Kuromonow
4. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Czerniawski, Szczotka
5. Tonder, Wojdyło, Pawliczak, Liszka
6. Miśkowiak, Skupień, Giera, Borczuch
7. Bartkowiak, Woźniak, Szczotka, Majchrzak
8. Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Dul, Liszka (w/2min)
9. Chmiel, Tonder, Giera, Pawliczak
10. Bartkowiak, Miśkowiak, Czerniawski, Kuromonow
11. Kopeć-Sobczyński, Świdnicki, Kościelski, Woźniak
12. Tonder, Pawliczak, Kuromonow, Borczuch (w/u)
13. Liszka, Dul, Świdnicki, Majchrzak (w/2min)
14. Czerniawski, Bartkowiak, Chmiel, Giera
15. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Kościelski, Kuromonow
16. Boduch, Świdnicki, Majchrzak, Tufft
17. Wojdyło, Liszka, Szczotka, Bartkowiak
18. Skupień, Kościelski, Rydlewski, Chmiel
19. Szczotka, Czerniawski, Boduch, Tufft
20. Miśkowiak, Wojdyło, Dul
21. Skupień, Woźniak, Giera, Majchrzak (t)

SportoweFakty.wp.pl