DMPJ: Torunianie najlepsi w Częstochowie, drugie miejsce Lwów

DMPJ: Torunianie najlepsi w Częstochowie, drugie miejsce Lwów

Wczoraj na torze w Częstochowie rozegrano IX rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na owalu przy ulicy Olsztyńskiej najlepsi okazali się juniorzy Get Well Toruń, którzy zdobyli 24 punkty i o 1 „oczko” wyprzedzili reprezentantów gospodarzy. W ekipie Lwów najlepiej punktowali Michał Gruchalski (9) i Oskar Polis (9). Na trzeciej pozycji ex aequo uplasowali się zawodnicy Fogo Unii Leszno i Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra.

Klasyfikacja:
I. Get Well Toruń – 24:
4. Igor Kopeć-Sobczyński (3,3,3,2) 11
5. Marcin Kościelski (1,-,0,-) 1
6. Norbert Krakowiak (1,-,-,2) 3
23. Daniel Kaczmarek (1,3,2,3) 9

II. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 23:
16. Bartosz Świącik (1,2,1,1) 5
17. Michał Gruchalski (3,3,3,0) 9
18. Oskar Polis (2,2,3,2) 9

III-IV. Fogo Unia Leszno – 21:
10. Dominik Kubera (3,1,3,1) 8
11. Szymon Szlauderbach    (1,U,2,W) 3
12. Bartosz Smektała (2,2,3,3) 10

IV-V. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 21:
13. Sebastian Niedźwiedź (2,3,0,2) 7
14. Mateusz Tonder (0,3,1,2) 6
15. Arkadiusz Potoniec    (0,2,3,3) 8
26. Damian Pawliczak NS

V. KŻ Orzeł Łódź – 16:
7. Michał Piosicki (2,0,2,1) 5
8. Mateusz Błażykowski    (D,1,0,0) 1
9. Jakub Miśkowiak (2,2,3,3) 10

VI-VII. Grupa Azoty Unia Tarnów – 9:
19. Patryk Rolnicki (3,1,-,-) 4
20. Kacper Konieczny (1,W,-,W) 1
21. Michał Nowiński (0,-,1,1) 2
28. Krystian Stefanów (1,0,0,1) 2

VI-VII. ROW Rybnik – 9:
1. Robert Chmiel (2,2,3,2) 9
2. Dawid Jona (0,-,-,-) 0
3. Przemysław Giera (D,U,-,-) 0

Wyścig po wyścigu:
1. Kopeć-Sobczyński, Chmiel, Kościelski, Jona
2. Kubera, Piosicki, Szlauderbach, Błażykowski (D)
3. Gruchalski, Niedźwiedź, Świącik, Tonder
4. Rolnicki, Chmiel, Konieczny, Giera (D)
5. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Krakowiak, Piosicki
6. Niedźwiedź, Smektała, Kubera, Potoniec
7. Gruchalski, Polis, Rolnicki, Nowiński
8. Chmiel, Miśkowiak, Błażykowski, Giera (U)
9. Kopeć-Sobczyński, Smektała, Kaczmarek, Szlauderbach (U)
10. Tonder, Potoniec, Stefanów, Konieczny (W/U)
11. Gruchalski, Świącik
12. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Tonder, Niedźwiedź
13. Miśkowiak, Polis, Świącik, Błażykowski
14. Smektała, Szlauderbach, Nowiński, Stefanów
15. Potoniec, Tonder
16. Polis, Kaczmarek, Świącik, Kościelski
17. Miśkowiak, Piosicki, Nowiński, Stefanów
18. Kubera, Chmiel, Szlauderbach (W/U)
19. Kaczmarek, Krakowiak, Stefanów, Konieczny (W/2MIN)
20. Potoniec, Niedźwiedź, Posicki, Błażykowski
21. Smektała, Polis, Kubera, Gruchalski

SportoweFakty.wp.pl

Krzysztof Mercik
Dodał: Krzysztof Mercik 10 sierpnia 2017 | 20:14

Najbliższy mecz

21.12.2017 | I liga
AZS Częstochowa
Aqua-Zdrój Wałbrzych
vs
Kto wygra mecz?

Tabela

m-cedrużynapktsety
1KS Lechia Tomaszów MazowieckiKS Lechia Tomaszów Mazowiecki3035:19
2AZS CzęstochowaAZS Częstochowa2934:20
3APP Krispol WrześniaAPP Krispol Września2834:24
4MKS Ślepsk SuwałkiMKS Ślepsk Suwałki2733:23
5Stal AZS PWSZ NysaStal AZS PWSZ Nysa2632:22
6Exact Systems Norwid CzęstochowaExact Systems Norwid Częstochowa2430:26
7AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków2430:27
8KPS SiedlceKPS Siedlce2229:24
9TSV SanokTSV Sanok2231:32
10Aqua-Zdrój Wałbrzych Aqua-Zdrój Wałbrzych 1122:36
11SMS PZPS SpałaSMS PZPS Spała715:43
12Olimpia SulęcinOlimpia Sulęcin510:39

m-cedrużynapkt+/-
1Unia LesznoFogo Unia Leszno
2Sparta WrocławBetard Sparta Wrocław
3Stal GorzówCash Broker Stal Gorzów
4Falubaz Zielona GóraEkantor.pl Falubaz Zielona Góra
5Włókniarz CzęstochowaWłókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
6GKM GrudziądzMRGARDEN GKM Grudziądz
7KS ToruńGet Well Toruń
8ROW RybnikROW Rybnik

Ostatnie mecze

17.12.2017 | I liga (więcej)
AZS Częstochowa
KPS Siedlce
3
:
1
26:24, 20:25, 25:18, 25:19
MVP: Patryk Szczurek
73%
Kto wygra mecz?
(Wasz typ)
27%
09.12.2017 | I liga (więcej)
logoAZS Częstochowa
3
logoMKS Ślepsk Suwałki
2
06.12.2017 | I liga (więcej)
logoSMS PZPS Spała
2
logoAZS Częstochowa
3
02.12.2017 | I liga (więcej)
logoOlimpia Sulęcin
0
logoAZS Częstochowa
3

Archiwum