CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Trzecie miejsce Bocar Włókniarza w Rybniku

DMPJ: Trzecie miejsce Bocar Włókniarza w Rybniku

Jacek Winiarski

W środowe popołudnie (14 sierpnia) na torze w Rybniku rozegrano kolejną rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem Francepol Falubazu Zielona Góra. Podium rybnickiej rundy uzupełniły zespoły miejscowego ROW-u i Bocar Włókniarza Częstochowa.

Wyniki:

I. Francepol Falubaz Zielona Góra24 pkt.
16. Norbert Krakowiak – 8 (1,3,2,2)
17. Damian Pawliczak – 5 (3,0,0,2)
18. Mateusz Tonder – 11 (2,3,3,3)

II. PGG ROW Rybnik 22 pkt.
1. Robert Chmiel – 5 (2,3,0,-)
2. Mateusz Tudzież – 11 (3,2,3,3)
3. Przemysław Giera – 5 (2,2,1,0)
20. Doar Włókniaminik Tyman – 1 (1)

III. Bocar Włókniarz Częstochowa20 pkt.
19. Bartłomiej Kowalski – 4 (1,1,1,1)
20. Mateusz Świdnicki – 6 (0,1,3,2)
21. Michał Gruchalski – 10 (3,3,2,2)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk19 pkt.
13. Karol Żupiński – 11 (2,3,3,3)
14. Maciej Uszaruk – 0 (-,0,0,-)
15. Oskar Rowecki – 3 (1,-,1,1)
26. Denis Zieliński – 4 (0,2,2)

V-VI. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra17 pkt.
7. Nikodem Bartoch – 4 (2,2,0,d)
8. Fabian Ragus – 5 (3,1,1,-)
9. Jakub Osyczka – 6 (d,3,0,3)
24. Nile Tufft – 2 (2)

V-VI. Aforti Start Gniezno17 pkt.
4. Kevin Fajfer – 7 (1,1,3,2)
5. Mateusz Błażykowski – 4 (0,1,0,3)
6. Damian Stalkowski – 6 (3,2,1,0)

VII. Drużyna ACCR8 pkt.
10. Roman Marek – 0 (0,0,0,w)
11. Daniel Silhan – 5 (1,1,1,2)
12. Jan Macek – 3 (2,u,0,1)

Bieg po biegu:
1. Tudzież, Chmiel, Fajfer, Błażykowski
2. Ragus, Bartoch, Silhan, Marek
3. Pawliczak, Żupiński, Krakowiak, Zieliński
4. Chmiel, Giera, Kowalski, Świdnicki
5. Stalkowski, Bartoch, Fajfer, Osyczka (d)
6. Żupiński, Macek, Rowecki, Marek
7. Gruchalski, Tonder, Kowalski, Pawliczak
8. Osyczka, Giera, Ragus, Chmiel
9. Fajfer, Stalkowski, Silhan, Macek (u)
10. Gruchalski, Zieliński, Świdnicki, Uszaruk
11. Krakowiak, Tudzież, Giera, Pawliczak
12. Żupiński, Fajfer, Błażykowski, Uszaruk
13. Tonder, Krakowiak, Ragus, Osyczka
14. Świdnicki, Gruchalski, Silhan, Macek
15. Tudzież, Zieliński, Rowecki, Giera
16. Tonder, Krakowiak, Stalkowski, Błażykowski
17. Osyczka, Gruchalski, Kowalski, Bartoch
18. Tudzież, Silhan, Tyman, Marek
19. Błażykowski, Świdnicki, Kowalski, Stalkowski
20. Żupiński, Tufft, Rowecki, Bartoch (d)
21. Tonder, Pawliczak, Macek, Marek (w)

źródło: sportowefakty.wp.pl