CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: trzecie miejsce Bocar Włókniarza w Tarnowie

DMPJ: trzecie miejsce Bocar Włókniarza w Tarnowie

Kamil Woldański

Młodzieżowcy Bocar Włókniarza Częstochowa z dorobkiem 22 punktów zajęli trzecie miejsce w IV rundzie Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, którą rozegrano w poniedziałek na torze w  Tarnowie. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Lwów był Jakub Miśkowiak, zdobywca 8 punktów. Tarnowska runda DMPJ zakończyła się zwycięstwem Bogdanka Motoru Lublin (28), drugie miejsce przypadło łotewskiemu Lokomotivowi Daugavpils (25).

Punktacja:
I Bogdanka Motor Lublin – 28 pkt.
10. Wiktor Lampart – 10 (3,2,3,2)
11. Maciej Kuromonow – 6 (0,2,2,2)
12. Wiktor Trofimow jr – 12 (3,3,3,3)

II Lokomotiv Daugavpils – 25 pkt.
13. Elvis Avgucevics – 6 (1,2,1,2)
14. Ernest Matjuszonok – 8 (2,3,3,d)
15. Artiom Trofimow – 11 (3,3,2,3)

III Bocar Włókniarz Częstochowa – 22 pkt.
16. Bartłomiej Kowalski – 7 (d,3,2,2)
17. Mateusz Świdnicki – 7 (2,0,3,2)
18. Jakub Miśkowiak – 8 (1,1,3,3)

IV Unia Tarnów – 14 pkt.
7. Mateusz Gzyl – 3 (1,2,w,0)
8. Przemysław Konieczny – 4 (w,1,2,1)
9. Dawid Rempała – 7 (2,2,d,3)

V Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice – 11 pkt.
1. Krystian Stefanów – 7 (3,3,-,1)
2. Mateusz Pacek – 3 (2,-,1,u)
3. Marcel Krzykowski – 0 (w,-,w,ns)
19. Dawid Kołodziej – 1 (w,1,w)

VI Wilki Krosno – 6 pkt.
4. Patryk Zieliński – 1 (1,d,d,d)
5. Mateusz Majcher – 1 (w,d,1,d)
6. Łukasz Szczęsny – 4 (1,1,1,1)

Bieg po biegu:
1. Stefanów, Pacek, Zieliński, Majcher (w)
2. Lampart, Rempała, Gzyl, Kuromonow
3. Trofimow, Matjuszonok, Miśkowiak, Kowalski (d)
4. Trofimow jr, Kuromonow, Kołodziej (w), Krzykowski (w)
5. Trofimow, Rempała, Avgucevics, Konieczny (w)
6. Kowalski, Świdnicki, Szczęsny, Zieliński (d)
7. Stefanów, Gzyl, Pacek, Rempała (d)
8. Trofimow jr, Lampart, Miśkowiak, Świdnicki
9. Matjuszonok, Trofimow, Szczęsny, Majcher (d)
10. Świdnicki, Kowalski, Konieczny, Gzyl (w)
11. Matjuszonok, Avgucevics, Kołodziej, Pacek (u)
12. Lampart, Kuromonow, Majcher, Zieliński (d)
13. Miśkowiak, Świdnicki, Kołodziej (w), Krzykowski (w)
14. Trofimow jr, Lampart, Avgucevics, Matjuszonok (d)
15. Rempała, Konieczny, Szczęsny, Zieliński (d)
16. Trofimow jr, Kuromonow, Konieczny, Gzyl
17. Miśkowiak, Kowalski, Szczęsny, Majcher (d)
18. Trofimow, Avgucevics, Stefanów, Krzykowski

SportoweFakty.wp.pl