DMPJ: W środę młodzieżowe ściganie w Częstochowie

DMPJ: W środę młodzieżowe ściganie w Częstochowie fot. Kamil Woldański

W najbliższą środę (6 czerwca) na SGP Arenie rozegrana zostanie 2. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Rywalami juniorów Włókniarza będę zespoły z Rybnika, Rzeszowa, Łodzi, Krosna, Tarnowa i Lublina. Początek zawodów o godzinie 17.00.

Awizowane składy:

Włókniarz Częstochowa
1. Bartosz Świącik
2. Mateusz Świdnicki
3. Adrian Woźniak
22. Michał Gruchalski

ROW Rybnik
4. Robert Chmiel
5. Lars Skupień
6. Przemysław Giera

Orzeł Łódź
7. Jakub Miśkowiak
8. Mateusz Błażykowski
9.

Speed Car Motor Lublin
10. Wiktor Lampart
11. Oskar Bober
12. Emil Peroń

Stal Rzeszów
13. Arkadiusz Potoniec
14. Michał Curzytek
15. Mateusz Rząsa

KSM Krosno
16. Daniel Bajor
17. Krystian Stefanów
18. Konrad Stec

Grupa Azoty Unia Tarnów
19. Patryk Rolnicki
20. Przemysław Konieczny
21. Mateusz Cierniak

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 zł. Cena programu wyniesie natomiast 2 zł. Za darmo zmagania przy ulicy Olsztyńskiej obejrzą z kolei dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2006 roku i później) oraz posiadacze karnetów na sezon 2018.

Wejście na stadion oraz kasa główna otwarte zostaną o godzinie 16:00. Tym razem kibice na obiekt dostać będą mogli się wyłącznie głównymi furtkami od ulicy Orlik-Ruckemanna.

źródło: wlokniarz.com

Sławek Michalski
Dodał: Sławek Michalski 5 czerwca 2018 | 16:52

Najbliższy mecz

01.07.2018 | PGE Ekstraliga
forBET Włókniarz Częstochowa
Fogo Unia Leszno
vs
Kto wygra mecz?

Tabela

m-cedrużynapkt+/-
1Unia LesznoFogo Unia Leszno17+128
2Sparta WrocławBetard Sparta Wrocław12+46
3Stal GorzówCash Broker Stal Gorzów12+29
4Włókniarz CzęstochowaforBET Włókniarz Częstochowa11+2
5Unia TarnówGrupa Azoty Unia Tarnów8-48
6Falubaz Zielona GóraFalubaz Zielona Góra7-14
7KS ToruńGet Well Toruń7-57
8GKM GrudziądzMRGARDEN GKM Grudziądz6-86

m-cedrużynapktsety
1AZS CzęstochowaAZS Częstochowa
2KS Lechia Tomaszów MazowieckiKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
3APP Krispol WrześniaAPP Krispol Września
4AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków
5Stal AZS PWSZ NysaStal AZS PWSZ Nysa
6MKS Ślepsk SuwałkiMKS Ślepsk Suwałki
7Exact Systems Norwid CzęstochowaExact Systems Norwid Częstochowa
8TSV SanokTSV Sanok
9KPS SiedlceKPS Siedlce
10Olimpia SulęcinOlimpia Sulęcin
11Aqua-Zdrój Wałbrzych Aqua-Zdrój Wałbrzych
12SMS PZPS SpałaSMS PZPS Spała

Ostatnie mecze

17.06.2018 | PGE Ekstraliga (więcej)
forBET Włókniarz Częstochowa
Cash Broker Stal Gorzów
49
:
41
Leon Madsen 14 (3,2,3,3,3)
Bartosz Zmarzlik 15+1 (3,3,3,1',3,2)
62%
Kto wygra mecz?
(Wasz typ)
38%
10.06.2018 | PGE Ekstraliga (więcej)
logoGet Well Toruń
50
logoforBET Włókniarz Częstochowa
40
27.05.2018 | PGE Ekstraliga (więcej)
logoforBET Włókniarz Częstochowa
49
logoGet Well Toruń
41
20.05.2018 | PGE Ekstraliga (więcej)
logoCash Broker Stal Gorzów
53
logoforBET Włókniarz Częstochowa
37

Archiwum