CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Zwycięstwo Get Well w Częstochowie, Włókniarz drugi

DMPJ: Zwycięstwo Get Well w Częstochowie, Włókniarz drugi

Jacek Winiarski

Wtorkowa VII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegrana na SGP Arenie w Częstochowie zakończyła się zwycięstwem zawodników Get Well Toruń (21). Na drugim miejscu sklasyfikowano aż trzy drużyny: gospodarzy z Częstochowy oraz Fogo Unię Leszno i Grupę Azoty Unię Tarnów. Wszystkie trzy ekipy wywalczyły po 20 punktów, a wśród Lwów najskuteczniejsi byli Michał Gruchalski zdobywca 10 punktów i Bartosz Świącik, który dzisiejsze zawody zakończył z dorobkiem 6 „oczek”.

Wyniki:
I. Get Well Toruń – 21 pkt.
16. Igor Kopeć-Sobczyński – 6 (2,2,2,d)
17. Marcin Kościelski – 4 (3,0,1,0)
18. Daniel Kaczmarek – 11 (3,3,2,3)
27. Aleks Rydlewski – NS

II-IV. forBET Włókniarz Częstochowa – 20 pkt.
1. Bartosz Świącik – 6 (3,1,t,2)
2. Mateusz Świdnicki – 2 (-,0,2,0)
3. Adrian Woźniak – 2 (-,1,-,1)
22. Michał Gruchalski – 10 (2,3,2,3)

II-IV. Fogo Unia Leszno – 20 pkt.
4. Szymon Szlauderbach – 6 (0,3,3,-)
5. Wiktor Trofimow jr – 9 (1,2,3,3)
6. Kacper Pludra – 4 (2,1,1,-)
23. Krzysztof Sadurski – 1 (1,0)

II-IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 20 pkt.
10. Patryk Rolnicki – 9 (3,3,3,-)
11. Dawid Knapik – 3 (w,2,-,1)
12. Mateusz Cierniak – 7 (2,-,3,2)
25. Dawid Rempała – 1 (t,0,1)

V. MRGARDEN GKM Grudziądz – 18 pkt.
19. Kamil Wieczorek – 8 (2,2,2,2)
20. Denis Zieliński – 6 (0,3,2,1)
21. Damian Lotarski – 4 (1,2,1,0)

VI. Betard Sparta Wrocław – 14 pkt.
7. Kacper Konieczny – 3 (1,1,1,0)
8. Przemysław Liszka – 7 (2,3,0,2)
9. Patryk Wojdyło – 4 (u,0,1,3)

VII. Orzeł Łódź – 13 pkt.
13. Jakub Miśkowiak – 8 (1,1,3,3)
14. Eryk Borczuch – 4 (0,1,0,3)
15. Maciej Kuromonow – 1 (0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Świącik, Gruchalski, Trofimow jr, Szlauderbach
2. Rolnicki, Liszka, Konieczny, Knapik (w)
3. Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Borczuch
4. Gruchalski, Wieczorek, Świącik, Zieliński
5. Szlauderbach, Pludra, Konieczny, Wojdyło (u)
6. Rolnicki, Cierniak, Miśkowiak, Kuromonow
7. Kaczmarek, Wieczorek, Lotarski, Kościelski
8. Liszka, Gruchalski, Woźniak, Wojdyło
9. Szlauderbach, Knapik, Pludra, Rempała (t)
10. Zieliński, Lotarski, Borczuch, Kuromonow
11. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Świdnicki
12. Miśkowiak, Trofimow jr, Sadurski, Borczuch
13. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Liszka
14. Cierniak, Zieliński, Lotarski, Rempała
15. Borczuch, Świdnicki, Woźniak, Kuromonow
16. Trofimow jr, Kaczmarek, Pludra, Kopeć-Sobczyński (d)
17. Wojdyło, Wieczorek, Konieczny, Lotarski
18. Rolnicki, Świącik, Knapik, Świdnicki
19. Trofimow jr, Wieczorek, Zieliński, Sadurski
20. Miśkowiak, Liszka, Kuromonow, Konieczny
21. Kaczmarek, Cierniak, Rempała, Kościelski

SportoweFakty.wp.pl