CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
El. SK: awans Gruchalskiego i Miśkowiaka

El. SK: awans Gruchalskiego i Miśkowiaka

Jacek Winiarski

Etatowi młodzieżowcy forBET Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski i Jakub Miśkowiak awansowali do finału tegorocznego Srebrnego Kasku. W eliminacjach w Rawiczu Miśkowiak z dorobkiem 12 punktów zajął trzecie miejsce. Z kolei Michał Gruchalski awans do turnieju finałowego  uzyskał zajmując czwarte miejsce w zawodach w Krośnie.

Przez sito eliminacji nie przebrnęli dwaj pozostali młodzieżowcy Lwów. Bartłomiej Kowalski z 8 „oczkami” w rawickim turnieju zajął ósme miejsce, natomiast Mateusz Świdnicki startując w Krośnie wywalczył 7 punktów co również sklasyfikowało go na ósmej pozycji.

Wyniki (Rawicz):
1. Wiktor Trofimow jr (Speed Car Motor Lublin) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 13 (1,3,3,3,3)
3. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 12 (3,2,2,3,2)
4. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 11 (2,3,2,2,2)
——————————————————-
5. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 9 (3,3,3,0,0)
6. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) – 9 (2,2,2,1,2)
7. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów) – 8 (1,1,3,3,w)
8. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 8 (1,1,2,1,3)
9. Przemysław Giera (ROW Rybnik) – 7 (2,0,0,3,2)
10. Marek Lutowicz (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 6 (0,2,0,1,3)
11. Kevin Fajfer (Car Gwarant Start Gnienzo) – 6 (2,0,1,2,1)
12. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gnienzo) – 6 (0,2,1,2,1)
13. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów) – 3 (3,0,w,0,w)
14. Jakub Osyczka (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 3 (1,w,1,0,1)
15. Damian Pawliczak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 3 (0,1,w,1,1)
16. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – 1 (0,1,0,0,0)
17. Mateusz Błażykowski (Car Gwarant Start Gnienzo) – 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Trofimow jr, Szlauderbach, Liszka, Sadurski
2. Miśkowiak, Giera, Kowalski, Lutowicz
3. Szostak, Fajfer, Nowacki, Stalkowski
4. Wieczorek, Bartkowiak, Osyczka, Pawliczak
5. Wieczorek, Lutowicz, Sadurski, Szostak
6. Trofimow jr, Miśkowiak, Pawliczak, Fajfer
7. Liszka, Bartkowiak, Nowacki, Giera
8. Szlauderbach, Stalkowski, Kowalski, Osyczka (w/u)
9. Nowacki, Miśkowiak, Osyczka, Sadurski
10. Trofimow jr, Bartkowiak, Stalkowski, Lutowicz
11. Liszka, Kowalski, Błażykowski (Szostak w/2xOst), Pawliczak (w/su)
12. Wieczorek, Szlauderbach, Fajfer, Giera
13. Giera, Stalkowski, Pawliczak, Sadurski
14. Nowacki, Trofimow jr, Kowalski, Wieczorek
15. Liszka, Fajfer, Lutowicz, Osyczka
16. Miśkowiak, Szlauderbach, Bartkowiak, Szostak
17. Kowalski, Bartkowiak, Fajfer, Sadurski
18. Trofimow jr, Giera, Osyczka, Szostak (w/u)
19. Liszka, Miśkowiak, Stalkowski, Wieczorek
20. Lutowicz, Szlauderbach, Pawliczak, Nowacki (w/u)

————————————————————-

Wyniki (Krosno):
1. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 13 (3,2,3,3,2)
3. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – 12+3 (3,3,3,1,2)
4. Michał Gruchalski (forBet Włókniarz Częstochowa) – 12+2 (3,2,2,2,3)

5. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 12+1 (2,3,2,2,3) – rezerwowy

6. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 10 (1,2,3,3,1)
7. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń) – 8 (2,3,0,2,1)
8. Mateusz Świdnicki (forBet Włókniarz Częstochowa) – 7 (1,1,2,3,0)
9. Piotr Pióro (Orzeł Łódź) – 7 (2,1,2,2,d)
10. Patryk Zieliński (Wilki Krosno) – 6 (1,d,1,1,3)
11. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 6 (2,2,1,d,1)
12. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) – 4 (0,1,1,t,2)
13. Eryk Borczuch (Orzeł Łódź) – 4 (0,1,1,d,2)
14. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 2 (0,0,0,1,1)
15. Dawid Jona (PGG ROW Rybnik) – 1 (1,0,0,t,0)
16. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) – 0 (0,0,0,-,ns)
17. Kacper Gosik (Speed Car Motor Lublin) – 0 (u,d)

Bieg po biegu:
1. (71,00) Rolnicki, Kiełbasa, Zieliński, Borczuch
2. (70,62) Lampart, Pióro, Jona, Kuromonow
3. (70,88) Wojdyło, Tudzież, Cierniak, Konieczny
4. (70,29) Gruchalski, M. Curzytek, Świdnicki, B. Curzytek
5. (71,44) M. Curzytek, Cierniak, Pióro, Zieliński (d4)
6. (69,65) Rolnicki, Gruchalski, Konieczny, Jona
7. (69,64) Wojdyło, Lampart, Borczuch, B. Curzytek
8. (71,41) Kiełbasa, Tudzież, Świdnicki, Kuromonow
9. (71,13) Wojdyło, Świdnicki, Zieliński, Jona
10. (69,82) Rolnicki, Pióro, Tudzież, B. Curzytek
11. (70,22) Cierniak, Gruchalski, Borczuch, Kuromonow
12. (70,44) Lampart, M. Curzytek, Konieczny, Kiełbasa
13. (70,88) Lampart, Gruchalski, Zieliński, Tudzież (d3)
14. (70,38) Rolnicki, M. Curzytek, Wojdyło, Gosik (u4)
15. (70,87) Świdnicki, Pióro, Borczuch (d3), Gosik (d4)
16. (70,44) Cierniak, Kiełbasa, B. Curzytek, Jona (t)
17. (73,25) Zieliński, Konieczny, B. Curzytek, Kuromonow
18. (70,14) Rolnicki, Lampart, Cierniak, Świdnicki
19. (72,53) M. Curzytek, Borczuch, Tudzież, Jona
20. (–,–) Gruchalski, Wojdyło, Kiełbasa, Pióro (d4)

Bieg dodatkowy o miejsca 3-5.
21. (69,54) Wojdyło, Gruchalski, M. Curzytek

SportoweFakty.wp.pl