CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
IMP: Adrian Miedziński z awansem do leszczyńskiego finału

IMP: Adrian Miedziński z awansem do leszczyńskiego finału

Jacek Winiarski

W środę (12 czerwca) w Rawiczu rozegrano jeden z dwóch zaplanowanych na ten dzień półfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody z dorobkiem 13 punktów na koncie wygrał zawodnik forBET Włókniarza Częstochowa Adrian Miedziński.

Miedziński był bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem rawickiego półfinału.  Popularnemu „Miedziakowi” nie wyszedł tylko jeden start, a dokładniej 11. bieg, w którym przyjechał za plecami Dominika Kubery i Adriana Cyfera. Dobrej formy z ostatniego meczu ligowego nie potwierdził niestety Paweł Przedpełski, który z dorobkiem zaledwie 6 punktów uplasował się na dziesiątym miejscu.

Wyniki:

1. Adrian Miedziński – 13 (3,3,1,3,3)
2. Piotr Protasiewicz – 11 (2,3,2,3,1)
3. Adrian Cyfer – 11 (3,1,2,2,3)
4. Dominik Kubera – 10 (3,w,3,2,2)
5. Kacper Gomólski – 10 (2,1,3,2,2)
6. Przemysław Pawlicki – 9 (w,2,1,3,3)
7. Jarosław Hampel – 8 (0,3,1,3,1)
8. Szymon Woźniak – 8 +3 (1,2,3,d,2)
9. Adrian Gała – 8 +2 (3,2,2,1,0)
10. Paweł Przedpełski – 6 (1,1,3,1,0)
11. Mirosław Jabłoński – 5 (0,0,0,2,3)
12. Kacper Woryna – 5 (1,3,d,1,w)
13. Marcel Kajzer – 5 (2,0,2,1,u)
14. Michał Szczepaniak – 5 (1,2,1,d,1)
15. Tomasz Orwat – 3 (0,1,d,w,2)
16. Kamil Brzozowski – 2 (2,0,d,d,d)
17. Tomasz Gapiński – 0 (-,-,-,-,-)
18. Norbert Krakowiak – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. (62,11) Gała, Kajzer, Woźniak, Jabłoński
2. (61,45) Kubera, Brzozowski, Przedpełski, Orwat
3. (62,43) Cyfer, Gomólski, Szczepaniak, Pawlicki (w)
4. (61,74) Miedziński, Protasiewicz, Woryna, Hampel
5. (61,98) Protasiewicz, Gała, Cyfer, Brzozowski
6. (61,49) Miedziński, Pawlicki, Przedpełski, Kajzer
7. (62,68) Hampel, Szczepaniak, Orwat, Jabłoński
8. (62,23) Woryna, Woźniak, Gomólski, Kubera (w)
9. (62,83) Przedpełski, Gała, Szczepaniak, Woryna (d)
10. (62,90) Gomólski, Kajzer, Hampel, Brzozowski (d)
11. (62,09) Kubera, Cyfer, Miedziński, Jabłoński
12. (61,34) Woźniak, Protasiewicz, Pawlicki, Orwat (d)
13. (62,11) Miedziński, Gomólski, Gała, Orwat (w)
14. (61,74) Protasiewicz, Kubera, Kajzer, Szczepaniak (d)
15. (62,40) Pawlicki, Jabłoński, Woryna, Brzozowski (d)
16. (62,37) Hampel, Cyfer, Przedpełski, Woźniak (d)
17. (62,40) Pawlicki, Kubera, Hampel, Gała
18. (62,91) Cyfer, Orwat, Kajzer (u), Krakowiak (d)
19. (63,47) Jabłoński, Gomólski, Protasiewicz, Przedpełski
20. (62,60) Miedziński, Woźniak, Szczepaniak, Brzozowski (d)
dodatkowy o miejsce rezerwowego w finale. (66,15) Woźniak, Gała

źródło: sportowefakty.wp.pl