CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
IMP: odległe miejsce Adriana Miedzińskiego w Lesznie

IMP: odległe miejsce Adriana Miedzińskiego w Lesznie

Jacek Winiarski

Janusz Kołodziej po raz czwarty w karierze sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. W leszczyńskim finale zawodnik miejscowego klubu w decydującym wyścigu dnia w pokonanym polu pozostawił Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego i Piotra Pawlickiego. Jedyny reprezentant forBET Włókniarza Częstochowa w tegorocznym finale IMP, Adrian Miedziński ze skromnym dorobkiem 5 punków zajął odległe 11. miejsce.

Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 15+2 (3,3,1,2,3,3) + 1. miejsce w finale
1. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) – 17 (3,3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 14 (3,2,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 11+3 (3,w,2,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 9+1 (2,1,3,3,0)
6. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 11+0 (2,2,3,1,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,3,2,0,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 8 (1,3,2,1,1)
9. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) – 7 (2,0,1,2,2)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 6 (t,2,0,2,2)
11. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) – 5 (1,2,2,w,d)
12. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) – 4 (2,1,0,1,0)
13. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 4 (0,1,1,2,0)
14. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (1,d,1,d,1)
15. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 2 (0,0,0,1,1)
16. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 2 (0,1,0,0,1)
17. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 0 (0)
18. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) – nie jechał

Bieg po biegu:
1. (62,03) Janowski, Kościuch, Kubera, Smektała (Pieszczek – t)
2. (61,59) Pi. Pawlicki, Fajfer, Gomólski, Lampart
3. (60,93) Zmarzlik, Dudek, Miedziński, Cyfer
4. (60,78) Kołodziej, Prz. Pawlicki, Drabik, Protasiewicz
5. (60,41) Zmarzlik, Janowski, Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki (w)
6. (60,35) Drabik, Pieszczek, Cyfer, Gomólski (d4)
7. (60,44) Kołodziej, Miedziński, Lampart, Kościuch
8. (61,03) Kubera, Dudek, Fajfer, Protasiewicz
9. (61,75) Janowski, Miedziński, Gomólski, Protasiewicz
10. (60,62) Dudek, Pi. Pawlicki, Kołodziej, Pieszczek
11. (60,88) Zmarzlik, Drabik, Kościuch, Fajfer
12. (62,88) Prz. Pawlicki, Kubera, Lampart, Cyfer
13. (61,75) Janowski, Lampart, Dudek, Drabik
14. (62,38) Prz. Pawlicki, Pieszczek, Fajfer, Miedziński (w)
15. (62,12) Pi. Pawlicki, Kościuch, Protasiewicz, Cyfer
16. (62,04) Zmarzlik, Kołodziej, Kubera, Gomólski (d/st)
17. (61,91) Kołodziej, Janowski, Cyfer, Fajfer
18. (61,72) Zmarzlik, Pieszczek, Protasiewicz, Lampart
19. (61,70) Dudek, Kościuch, Gomólski, Prz. Pawlicki
20. (62,09) Pi. Pawlicki, Drabik, Kubera, Miedziński (d4)

Półfinał:
21. (61,81) Pi. Pawlicki, Kołodziej, Prz. Pawlicki, Dudek

Finał:
22. (61,16) Kołodziej, Zmarzlik, Janowski, Pi. Pawlicki

SportoweFakty.wp.pl