CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Inauguracja w Pile!

Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o zmianie terminarza rozgrywek Nice Polskiej Ligi  Żużlowej 2016. Eko-Dir Włókniarz Częstochowa sezon zainauguruje 28 marca w Pile. Rywalem podopiecznych Józefa Kafla będzie miejscowa Polonia.

TERMINARZ DM I LIGI 2016
1 Runda – 27 marca rez dla TV
1 Runda – 28 marca 2016 r. (niedziela)
Speedway Wanda Instal Kraków – KSM Krosno
SC Lokomotiv Daugavpils – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal Rzeszów – KŻ Orzeł Łódź
Polonia Piła – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz

2 Runda – 2 kwietnia rez dla TV
2 Runda – 3 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Instal Kraków
KŻ Orzeł Łódź – Polonia Piła
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stal Rzeszów
KSM Krosno – SC Lokomotiv Daugavpils
Holistic – Polska Rawicz – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

3 Runda – 8 kwietnia rez dla TV
3 Runda – 9 kwietnia rez dla TV
3 Runda – 10 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – KŻ Orzeł Łódź
SC Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów – KSM Krosno
Polonia Piła – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Kolejarz Opole – Speedway Wanda Instal Kraków

4 Runda – 15 kwietnia rez dla TV
4 Runda – 16 kwietnia rez dla TV
4 Runda – 17 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów
Speedway Wanda Instal Kraków – SC Lokomotiv Daugavpils
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
KSM Krosno – Polonia Piła
Holistic – Polska Rawicz – KŻ Orzeł Łódź

5 Runda – 24 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – KSM Krosno
KŻ Orzeł Łódź – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal Rzeszów – Speedway Wanda Instal Kraków
Polonia Piła – Polonia Bydgoszcz
Kolejarz Opole – SC Lokomotiv Daugavpils

6 Runda – 1 maja 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Piła
SC Lokomotiv Daugavpils – Stal Rzeszów
KSM Krosno – KŻ Orzeł Łódź
Holistic – Polska Rawicz – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

7 Runda – 6 maja rez dla TV
7 Runda – 8 maja 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Speedway Wanda Instal Kraków
KŻ Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KSM Krosno
Polonia Piła – SC Lokomotiv Daugavpils
Kolejarz Opole – Stal Rzeszów

8 Runda – 22 maja 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Instal Kraków – KŻ Orzeł Łódź
SC Lokomotiv Daugavpils – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Stal Rzeszów – Polonia Piła
Holistic – Polska Rawicz – KSM Krosno

9 Runda – 27 maja rez dla TV
9 Runda – 29 maja 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Stal Rzeszów
KŻ Orzeł Łódź – SC Lokomotiv Daugavpils
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Wanda Instal Kraków
KSM Krosno – Polonia Bydgoszcz
Kolejarz Opole – Polonia Piła

10 Runda – 3 czerwca rez dla TV
10 Runda – 5 czerwca 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – KSM Krosno
Speedway Wanda Instal Kraków – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SC Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Stal Rzeszów – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Holistic – Polska Rawicz – Polonia Piła

11 Runda – 19 czerwca 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – SC Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Wanda Instal Kraków
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
Polonia Piła – Stal Rzeszów
Kolejarz Opole – KSM Krosno

12 Runda – 26 czerwca 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Wanda Instal Kraków – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
SC Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
KSM Krosno – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Holistic – Polska Rawicz – Stal Rzeszów

13 Runda – 9 lipca rez dla TV
13 Runda – 10 lipca 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Polonia Bydgoszcz
KŻ Orzeł Łódź – KSM Krosno
Stal Rzeszów – SC Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła – Speedway Wanda Instal Kraków
Kolejarz Opole – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

14 Runda – 5 sierpnia 2016 r. (piątek)
Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła
Speedway Wanda Instal Kraków – Stal Rzeszów
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
KSM Krosno – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Holistic – Polska Rawicz – SC Lokomotiv Daugavpils

15 Runda – 21 sierpnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SC Lokomotiv Daugavpils – Speedway Wanda Instal Kraków
Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz
Polonia Piła – KSM Krosno
Kolejarz Opole – KŻ Orzeł Łódź

16 Runda – 28 sierpnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – SC Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła
KSM Krosno – Stal Rzeszów
Holistic – Polska Rawicz – Speedway Wanda Instal Kraków

17 Runda – 3 września rez dla TV
17 Runda – 4 września 2016 r. (niedziela)
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Bydgoszcz
SC Lokomotiv Daugavpils – KSM Krosno
Stal Rzeszów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polonia Piła – KŻ Orzeł Łódź
Kolejarz Opole – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

18 Runda – 11 września 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Polonia Piła
KŻ Orzeł Łódź – Stal Rzeszów
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SC Lokomotiv Daugavpils
KSM Krosno – Speedway Wanda Instal Kraków
Holistic – Polska Rawicz – Polonia Bydgoszcz

18 września 2016 r. (niedziela)
1 Runda finałowa
Kolejarz Opole – HOLISTIC-POLSKA Rawicz

25 września 2016 r. (niedziela)
2 Runda finałowa
HOLISTIC-POLSKA Rawicz – Kolejarz Opole

25 września 2016 r. (niedziela)
Baraż

25 września 2016 r. (niedziela)
Baraż

 źródło: wlokniarz.com