CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Kibice Włókniarza odliczają godziny do prezentacji drużyny

4 marca w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny forBET Włókniarza Częstochowa na sezon 2018.  Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17.00.

Na prezentacji pojawi się cała kadra Włókniarza, z nowo pozyskanymi zawodnikami w postaci Adriana Miedzińskiego, Tobiasza Musielaka, Andrieja Kudriaszowa i Fredrika Lindgrena. Imprezę poprowadzi duet Tomasz Lorek Irek Bieleninik.

Jedną z atrakcji niedzielnej prezentacji, o czym już Państwa informowaliśmy będzie występ zespołu VIDEO. Prezentacja drużyny i koncert VIDEO to nie jedyne atrakcje, na jakie mogą liczyć przybyli kibice. Nie zabraknie specjalnych konkursów, a dodatkowo po zakończeniu imprezy cała kadra „biało-zielonych” będzie do dyspozycji Fanów. Żużlowcy składać będą autografy na specjalnych plakatach i pozować z kibicami do wspólnych zdjęć – informuje oficjalna strona częstochowskiego klubu.

Wstęp na Halę Częstochowa będzie możliwy po zakupie biletu w cenie 15 zł(miejsca na Trybunie Górnej) lub 30 zł (Trybuna Dolna oraz Parkiet). Ze względu na charakterystykę obiektu oraz specyfikę imprezy ta druga wejściówka nie będzie gwarantowała miejsca siedzącego. Bilety do sprzedaży trafią na tydzień przez Prezentacją. Za darmo widowisko obejrzą dzieci do lat 12 (urodzone w 2006 roku i później).

źródło: wlokniarz.com