CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

MIMP: Czaja i Malczewski z awansem

Artur Czaja i Rafał Malczewski wystartują w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, który we wrześniu rozegrany zostanie w Gorzowie Wielkopolskim.

Młodzieżowcy Włókniarza znakomicie zaprezentowali się podczas czwartkowej rundy eliminacyjnej, którą rozegrano na torze pierwszoligowej PGE Marmy Rzeszów. W zawodach triumfował Czaja, który z dorobkiem 13 punktów na koncie wyprzedził Kamila Adamczewskiego i Adriana Gałę. Na 5 miejscu gwarantującym awans uplasował się Rafał Malczewski.

Wyniki:
1. Artur Czaja – 13 (3,3,3,1,3)
2. Kamil Adamczewski – 13 (2,3,3,3,2)
3. Adrian Gała – 12 (3,2,2,2,3)
4. Adrian Cyfer – 11+3 (2,2,1,3,3)
5. Rafał Malczewski – 11+2 (1,3,3,2,2)
———————————————
6. Marcin Nowak – 11+1 (2,1,3,3,2)
7. Daniel Kaczmarek – 9 (3,2,0,3,1)
8. Mateusz Borowicz – 8 (0,3,2,w,3)
9. Patryk Dolny – 8 (1,1,2,2,2)
10. Marco Gaschka – 6 (2,1,1,1,1)
11. Damian Dróżdż – 5 (1,0,2,1,1)
12. Dawid Wawrzyniak – 4 (0,2,1,1,0)
13. Łukasz Sówka – 3 (3,d,0,d,-)
14. Krystian Rempała – 3 (1,0,0,2,d)
15. Arkadiusz Madej – 2 (0,1,1,0,0)
16. Mateusz Wieczorek – 1 (t,0,0,u,1)
17. Artur Cyło – 0 (0)
18. Przemysław Portas – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Sówka, Gaschka, Rempała, Cyło (Wieczorek – t)
2. Gała, Nowak, Dolny, Wawrzyniak
3. Kaczmarek, Cyfer, Dróżdż, Madej
4. Czaja, Adamczewski, Malczewski, Borowicz
5. Czaja, Wawrzyniak, Madej, Sówka (d2)
6. Adamczewski, Kaczmarek, Nowak, Wieczorek
7. Malczewski, Cyfer, Dolny, Rempała
8. Borowicz, Gała, Gaschka, Dróżdż
9. Nowak, Borowicz, Cyfer, Sówka
10. Malczewski, Dróżdż, Wawrzyniak, Wieczorek
11. Adamczewski, Gała, Madej, Rempała
12. Czaja, Dolny, Gaschka, Kaczmarek
13. Adamczewski, Dolny, Dróżdż, Sówka (d4)
14. Cyfer, Gała, Czaja, Wieczorek (u3)
15. Kaczmarek, Rempała, Wawrzyniak, Borowicz (w/su)
16. Nowak, Malczewski, Gaschka, Madej
17. Gała, Malczewski, Kaczmarek, Portas
18. Borowicz, Dolny, Wieczorek, Madej
19. Czaja, Nowak, Dróżdż, Rempała (d)
20. Cyfer, Adamczewski, Gaschka, Wawrzyniak

Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
21. Cyfer, Malczewski, Nowak

źródło: sportowefakty.pl