CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
MPPK: ForBET Włókniarz bez medalu

MPPK: ForBET Włókniarz bez medalu

Jacek Winiarski

W sobotnie popołudnie (11 maja) na torze w Bydgoszczy rozegrano finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. forBET Włókniarz Częstochowa w składzie Paweł PrzedpełskiDamian Dróżdż uplasował się na czwartym miejscu.

Złoty medal w bydgoskim finale wywalczył duet Fogo Unii Leszno reprezentowany przez powracającego po kontuzji Jarosława Hampela i Piotra Pawlickiego. Na drugim stopniu podium uplasowali się zawodnicy truly.work Stali Gorzów, a na trzecim żużlowcy miejscowej Polonii.

Wyniki:

I Fogo Unia Leszno 27 pkt.
7.
Piotr Pawlicki – 11 (1,3,d,2,3,2)
8. Jarosław Hampel – 16 (3,2,3,3,2,3)

II truly.work Stal Gorzów23 pkt.
1. Bartosz Zmarzlik – 14 (3,1,3,3,3,1)
2. Szymon Woźniak – 9 (0,3,2,2,2,0)
15. Rafał Karczmarz – nie startował

III ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 19 pkt.
3. Kamil Brzozowski – 9 (2,0,1,1,2,3)
4. Josh Grajczonek – 10 (1,2,2,3,1,1)
16. Tomasz Orwat – nie startował

IV forBET Włókniarz Częstochowa 18 pkt.
5. Paweł Przedpełski – 12 (2,1,1,3,3,2)
6. Damian Dróżdż – 6 (0,3,0,2,1,0)

V Arged Malesa TŻ Ostrovia16 pkt.
9. Grzegorz Walasek – 9 (3,0,2,d,1,3)
10. Tomasz Gapiński – 7 (2,1,1,2,0,1)
19. Kamil Nowacki – nie startował

VI Get Well Toruń15 pkt.
13. Norbert Kościuch – 9 (2,-,3,0,2,2)
14. Igor Kopeć-Sobczyński – 4 (0,3,-,1,0,-)
21. Maksymilian Bogdanowicz – 2 (2,0,0)

VII Betard Sparta Wrocław7 pkt.
11. Maksym Drabik – 1 (1,w,-,-,-,-)
12. Jakub Jamróg – 0 (0,w,w,ns,ns,ns)
20. Przemysław Liszka – 6 (1,1,3,1)

Bieg po biegu:
1. Zmarzlik, Brzozowski, Grajczonek, Woźniak
2. Hampel, Przedpełski, Pawlicki, Dróżdż
3. Walasek, Gapiński, Drabik, Jamróg
4. Woźniak, Kościuch, Zmarzlik, Kopeć-Sobczyński
5. Dróżdż, Grajczonek, Przedpełski, Brzozowski
6. Pawlicki, Hampel, Gapiński, Walasek
7. Kopeć-Sobczyński, Bogdanowicz, Drabik (w/su), Jamróg (w/2min)
8. Zmarzlik, Woźniak, Przedpełski, Dróżdż
9. Hampel, Grajczonek, Brzozowski, Pawlicki (d)
10. Kościuch, Walasek, Gapiński, Bogdanowicz
11. Zmarzlik, Woźniak, Liszka, Jamróg (w/2min)
12. Grajczonek, Gapiński, Brzozowski, Walasek (d4)
13. Przedpełski, Dróżdż, Liszka
14. Hampel, Pawlicki, Kopeć-Sobczyński, Kościuch
15. Zmarzlik, Woźniak, Walasek, Gapiński
16. Liszka, Brzozowski, Grajczonek
17. Przedpełski, Kościuch, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński
18. Pawlicki, Hampel, Zmarzlik, Woźniak
19. Brzozowski, Kościuch, Grajczonek, Bogdanowicz
20. Walasek, Przedpełski, Gapiński, Dróżdż
21. Hampel, Pawlicki, Liszka

źródło: sportowefakty.wp.pl