CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Nice Cup: Trzecie miejsce Michała Gruchalskiego

W środę (28 września) na torze w Rzeszowie rozegrano 6. rundę Nice Cup. W zawodach triumfował zawodnik Kolejarza Opole, Gleb Czugunow. Na drugim stopniu podium uplasował się Wiktor Lampart (Stal Rzeszów), a na trzecim zawodnik Eko-Dir Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski.

 

Klasyfikacja:

1. Gleb Czugunow (Kolejarz Opole) – 11+3+3 (2,2,2,3,2)
2. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) – 12+2 (3,3,3,3,t)
3. Michał Gruchalski (Włókniarz Częstochowa) – 12+1 (2,3,1,3,3)
4. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów Wlkp.) – 11+2+0 (2,1,3,2,3)
5. Wiktor Lis (Unia Leszno) – 11+1 (1,2,3,3,2)
6. Alan Szczotka (Stal Gorzów Wlkp.) – 11+0 (3,1,3,2,2)
7. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) – 10 (3,3,1,w,3)
8. Marcel Studziński (Stal Gorzów Wlkp.) – 10 (3,2,2,0,3)
9. Szymon Szlauderbach (Unia Leszno) – 7 (0,2,2,2,1)
10. Mateusz Rząsa (Stal Rzeszów) – 6 (0,3,2,1,0)
11. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) – 6 (2,1,0,2,1)
12. Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils) – 5 (1,1,1,1,1)
13. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 4 (1,0,0,1,2)
14. Mateusz Pacek (Śląsk Świętochłowice) – 2 (w,0,0,1,1)
15. Kamil Tomaszewski (Śląsk Świętochłowice) – 1 (0,0,1,0,0)
16. Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk) – 1 (1,0,0,0,d)
17. Maciej Kuromonow (KM Cross Lublin) – 0 (0)
R2. Krystian Włodarczyk (KM Cross Lublin) – NS

Bieg po biegu:
1. (71,11) Szczotka, Brzeziński, Michaiłow, Pacek (u/w)
2. (71,10) Wojdyło, Czerniawski, Peroń, Rząsa
3. (71,09) Lampart, Gruchalski, Bieliński, Tomaszewski
4. (69,42) Studziński, Czugunow, Lis, Szlauderbach
5. (70,15) Wojdyło, Studziński, Michaiłow, Tomaszewski
6. (69,07) Gruchalski, Lis, Szczotka, Peroń
7. (71,00) Lampart, Czugunow, Czerniawski, Pacek
8. (70,34) Rząsa, Szlauderbach, Brzeziński, Bieliński
9. (69,78) Lampart, Szlauderbach, Michaiłow, Peroń
10. (70,34) Szczotka, Czugunow, Wojdyło, Bieliński
11. (70,21) Lis, Rząsa, Tomaszewski, Pacek
12. (70,03) Czerniawski, Studziński, Gruchalski, Brzeziński
13. (69,90) Lis, Czerniawski, Michaiłow, Bieliński
14. (68,98) Lampart, Szczotka, Rząsa, Studziński
15. (70,98) Gruchalski, Szlauderbach, Pacek, Wojdyło (u/w)
16. (69,38) Czugunow, Brzeziński, Peroń, Tomaszewski
17. (69,68) Gruchalski, Czugunow, Michaiłow, Rząsa
18. (69,84) Czerniawski, Szczotka, Szlauderbach, Tomaszewski
19. (71,27) Studziński, Peroń, Pacek, Bieliński (d4)
20. (70,43) Wojdyło, Lis, Brzeziński, Kuromonow, Lampart (t)
Baraż 3-6: (68,90) Czugunow, Czerniawski, Lis, Szczotka
Finał: (69,32) Czugunow, Lampart, Gruchalski, Czerniawski

Zawody w Rzeszowie były ostatnią eliminacją Nice Cup. Finał cyklu odbędzie się 8 października w Świętochłowicach. Warto podkreślić, że najlepszym zawodnikiem wszystkich eliminacji okazał się Michał Gruchalski.

źródło: sportowefakty.wp.pl