Odległe miejsce Włókniarza w finale MMPPK

Odległe miejsce Włókniarza w finale MMPPK

Pod nieobecność kontuzjowanego Oskara Polisa żużlowcy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa nie włączyli się do walki o medale w tegorocznym finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowy, który rozegrano w środę na torze w Rybniku. Lwy w składzie Michał Gruchalski, Bartosz Świącik i Mateusz Świdnicki (rezerwowy) z dorobkiem 11 punktów zajęły ostatnie siódme miejsce w dzisiejszym finale. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Lecha Kędziory był Michał Gruchalski zdobywca 8 „oczek”. Po złote krążki sięgnęli młodzieżowcy Fogo Unii Leszno, a na podium stanęli również żużlowcy ROW-u Rybnik i Get Well Toruń.

Punktacja:
I. Fogo Unia Leszno – 29 pkt.
3. Bartosz Smektała – 17+1 (2*,3,3,3,3,3)
4. Dominik Kubera – 12+4 (3,2*,2*,2*,1,2*)
16. Szymon Szlauderbach – ns

II. ROW Rybnik – 26 pkt.
7. Robert Chmiel – 10+5 (2*,2*,0,2*,2*,2*)
8. Lars Skupień – ns (-,-,-,-,-,-)
18. Kacper Woryna – 16 (3,3,1,3,3,3)

III. Get Well Toruń – 19 pkt.
11. Igor Kopeć-Sobczyński – 5+2 (2*,2*,1,0,0,0)
12. Daniel Kaczmarek – 14 (3,3,3,2,2,1)
20. Marcin Kościelski – ns

IV. Betard Sparta Wrocław – 17 pkt.
5. Damian Dróżdż – 6+2 (0,0,1*,1,1*,3)
6. Oskar Bober – 11+1 (1,1,2,3,2,2*)

V. Orzeł Łódź – 13 pkt.
1. Jakub Miśkowiak – 12 (1,3,3,2,2,1)
2. Michał Piosicki – 1 (0,1,0,-,-,d)
15. Mateusz Błażykowski – 0 (0,0)

VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt.
13. Dominik Kossakowski – 11 (2,1,3,1,3,1)
14. Aureliusz Bieliński – 0 (u,0,0,d,d,t)

VII. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 11 pkt.
9. Michał Gruchalski – 8 (1,1,2,0,3,1)
10. Bartosz Świącik – 3+1 (0,0,1*,1,1,0)
19. Mateusz Świdnicki – ns

Bieg po biegu:
1. Kubera, Smektała, Miśkowiak, Piosicki
2. Woryna, Chmiel, Bober, Dróżdż
3. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Gruchalski, Świącik
4. Miśkowiak, Kossakowski, Piosicki, Bieliński (u)
5. Smektała, Kubera, Bober, Dróżdż
6. Woryna, Chmiel, Gruchalski, Świącik
7. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Kossakowski, Bieliński
8. Miśkowiak, Bober, Dróżdż, Piosicki
9. Smektała, Kubera, Woryna, Chmiel
10. Kossakowski, Gruchalski, Świącik, Bieliński
11. Kaczmarek, Miśkowiak, Kopeć-Sobczyński, Błażykowski
12. Smektała, Kubera, Świącik, Gruchalski
13. Bober, Kaczmarek, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński
14. Woryna, Chmiel, Kossakowski, Bieliński (d)
15. Gruchalski, Miśkowiak, Świącik, Błażykowski
16. Smektała, Kaczmarek, Kubera, Kopeć-Sobczyński
17. Kossakowski, Bober, Dróżdż, Bieliński (d)
18. Woryna, Chmiel, Miśkowiak, Piosicki (d)
19. Smektała, Kubera, Kossakowski, Bieliński (t)
20. Dróżdż, Bober, Gruchalski, Świącik
21. Woryna, Chmiel, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński

SportoweFakty.wp.pl

Krzysztof Mercik
Dodał: Krzysztof Mercik 4 października 2017 | 21:36

Najbliższy mecz

21.10.2017 | I liga
TSV Sanok
AZS Częstochowa
vs
Kto wygra mecz?

Tabela

m-cedrużynapktsety
1MKS Ślepsk SuwałkiMKS Ślepsk Suwałki1212:3
2APP Krispol WrześniaAPP Krispol Września1112:4
3Exact Systems Norwid CzęstochowaExact Systems Norwid Częstochowa910:6
4KS Lechia Tomaszów MazowieckiKS Lechia Tomaszów Mazowiecki89:7
5AZS AGH KrakówAZS AGH Kraków810:7
6KPS SiedlceKPS Siedlce68:6
7Stal AZS PWSZ NysaStal AZS PWSZ Nysa68:7
8AZS CzęstochowaAZS Częstochowa67:8
9TSV SanokTSV Sanok46:9
10Aqua-Zdrój Wałbrzych Aqua-Zdrój Wałbrzych 26:11
11SMS PZPS SpałaSMS PZPS Spała03:12
12Olimpia SulęcinOlimpia Sulęcin01:12

m-cedrużynapkt+/-
1Unia LesznoFogo Unia Leszno
2Sparta WrocławBetard Sparta Wrocław
3Stal GorzówCash Broker Stal Gorzów
4Falubaz Zielona GóraEkantor.pl Falubaz Zielona Góra
5Włókniarz CzęstochowaWłókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
7GKM GrudziądzMRGARDEN GKM Grudziądz
8KS ToruńGet Well Toruń
6ROW RybnikROW Rybnik

Ostatnie mecze

18.10.2017 | I liga (więcej)
AZS Częstochowa
Stal AZS PWSZ Nysa
1
:
3
21:25, 25:21, 23:25, 20:25
77%
Kto wygra mecz?
(Wasz typ)
23%
14.10.2017 | I liga (więcej)
logoKPS Siedlce
1
logoAZS Częstochowa
3
07.10.2017 | I liga (więcej)
logoMKS Ślepsk Suwałki
3
logoAZS Częstochowa
0
01.10.2017 | I liga (więcej)
logoAZS Częstochowa
3
logoSMS PZPS Spała
1

Archiwum