Półfinały - 03.09.2017
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 47:43 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 50:40 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Półfinały (rewanże) - 10.09.2017
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 45:45 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 45:45 Unia Leszno Fogo Unia Leszno

Finał i mecz o 3. miejsce - 17.09.2017
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 49:41 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 52:38 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Finał i mecz o 3. miejsce (rewanże) - 24.09.2017
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 45:45 Unia Leszno Fogo Unia Leszno
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 44:46 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów

Wyniki i terminarz PGE Ekstraligi 2017

1. kolejka - 16/17.04.2017
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa 48:42 ROW Rybnik ROW Rybnik
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 44:46 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 31:17 GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz
Get Well Toruń KS Toruń 44:46 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów

2. kolejka - 22/23.04.2017
ROW Rybnik ROW Rybnik 45:45 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 54:36 KS Toruń Get Well Toruń
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa 38:52 Unia Leszno Fogo Unia Leszno
MRGARDEN GKM Grudziądz GKM Grudziądz 49:41 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów

3. kolejka - 30.04.2017
MRGARDEN GKM Grudziądz GKM Grudziądz 55:35 Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 64:26 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 51:39 ROW Rybnik ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 51:39 KS Toruń Get Well Toruń

4. kolejka - 05/07.05.2017
ROW Rybnik ROW Rybnik 57:33 GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 53:37 Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 44:45 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów
Get Well Toruń KS Toruń 44:46 Unia Leszno Fogo Unia Leszno

5. kolejka - 21.05.2017
MRGARDEN GKM Grudziądz GKM Grudziądz 40:50 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław
ROW Rybnik ROW Rybnik 41:49 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 51:39 Unia Leszno Fogo Unia Leszno
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa 52:38 KS Toruń Get Well Toruń

6. kolejka - 28.05.2017
Get Well Toruń KS Toruń 53:37 ROW Rybnik ROW Rybnik
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 52:38 GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 45:45 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 50:40 Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa

7. kolejka - 02/04.06.2017
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 48:42 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław
MRGARDEN GKM Grudziądz GKM Grudziądz 33:45 KS Toruń Get Well Toruń
ROW Rybnik ROW Rybnik 44:46 Unia Leszno Fogo Unia Leszno
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa 46:44 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów

8. kolejka - 11.06.2017
MRGARDEN GKM Grudziądz GKM Grudziądz 43:47 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
ROW Rybnik ROW Rybnik 38:41 Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 55:35 KS Toruń Get Well Toruń
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 51:39 Unia Leszno Fogo Unia Leszno

9. kolejka - 16/18.06/09.07.2017
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 54:35 GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz
Get Well Toruń KS Toruń 44:46 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 57:33 Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 56:34 ROW Rybnik ROW Rybnik

10. kolejka - 25.06.2017
ROW Rybnik ROW Rybnik 50:40 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 42:48 Unia Leszno Fogo Unia Leszno
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa 45:45 GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz
Get Well Toruń KS Toruń 41:49 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław

11. kolejka - 28/30.07.2017
MRGARDEN GKM Grudziądz GKM Grudziądz 55:35 ROW Rybnik ROW Rybnik
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 53:37 KS Toruń Get Well Toruń
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 41:49 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa 50:40 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

12. kolejka - 04/06.08.2017
Get Well Toruń KS Toruń 41:49 Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 56:34 ROW Rybnik ROW Rybnik
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 52:38 GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 41:49 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów

13. kolejka - 13.08.2017
MRGARDEN GKM Grudziądz GKM Grudziądz 48:40 Unia Leszno Fogo Unia Leszno
ROW Rybnik ROW Rybnik 49:41 KS Toruń Get Well Toruń
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 45:45 Stal Gorzów Cash Broker Stal Gorzów
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Włókniarz Częstochowa 47:43 Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław

14. kolejka - 20.08.2017
Get Well Toruń KS Toruń 49:41 GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz
Fogo Unia Leszno Unia Leszno 51:39 ROW Rybnik ROW Rybnik
Cash Broker Stal Gorzów Stal Gorzów 57:33 Włókniarz Częstochowa Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
Betard Sparta Wrocław Sparta Wrocław 39:51 Falubaz Zielona Góra Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

m-cedrużynapkt+/-
1Unia LesznoFogo Unia Leszno
2Sparta WrocławBetard Sparta Wrocław
3Stal GorzówCash Broker Stal Gorzów
4Falubaz Zielona GóraEkantor.pl Falubaz Zielona Góra
5Włókniarz CzęstochowaWłókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
6GKM GrudziądzMRGARDEN GKM Grudziądz
7KS ToruńGet Well Toruń
8ROW RybnikROW Rybnik

Archiwum