CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

PlusLiga: na początek AZS zagra z Resovią

Znany jest już terminarz rozgrywek PlusLigi na sezon 2015/2016. Liga wystartuje 24 października, a w inauguracyjnym spotkaniu AZS Częstochowa zagra w hali na Zawodziu z mistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów. Runda zasadnicza zakończy się 9 kwietnia, wówczas Akademicy będą rywalizować z Politechniką Warszawską.

Przypomnimy, że w sezonie 2015/2016 po zakończeniu fazy zasadniczej drużyny z miejsc 1-2 od razu rozpoczną rywalizację o mistrzostwo Polski, o brąz zagrają drużyny z miejsc 3-4. Pozostałe ekipy zagrają dwumecze o miejsca 5,7,9,11 i 13.

Terminarz PlusLigi 2015/2016:

24.10.2015 – 1. kolejka
AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów
Effector Kielce – PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała – Lotos Trefl Gdańsk
MKS Banimex Będzin – Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn – Transfer Bydgoszcz
AZS Politechnika Warszawska – Cuprum Lubin

04.11.2015 – 2. kolejka
Cuprum Lubin – AZS Częstochowa
Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów – MKS Banimex Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała
Lotos Trefl Gdańsk – Effector Kielce

07.11.2015 – 3. kolejka
Lotos Trefl Gdańsk – AZS Częstochowa
Transfer Bydgoszcz – Effector Kielce
Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Banimex Będzin
AZS Politechnika Warszawska – Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów

14.11.2015 – 4. kolejka
AZS Częstochowa – Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska
BBTS Bielsko-Biała – Transfer Bydgoszcz
MKS Banimex Będzin – Cuprum Lubin
Effector Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel
Lotos Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów

21.11.2015 – 5. kolejka
PGE Skra Bełchatów – AZS Częstochowa
Transfer Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – Lotos Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała
AZS Politechnika Warszawska – MKS Banimex Będzin
Cuprum Lubin – Effector Kielce
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn

25.11.2015 – 6. kolejka
AZS Częstochowa – Indykpol AZS Olsztyn
MKS Banimex Będzin – Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała – Cuprum Lubin
Effector Kielce – AZS Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Lotos Trefl Gdańsk – Transfer Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

28.11.2015 – 7. kolejka
Jastrzębski Węgiel – AZS Częstochowa
Transfer Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lotos Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom – Effector Kielce
AZS Politechnika Warszawska – BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Banimex Będzin

05.12.2015 – 8. kolejka
AZS Częstochowa – MKS Banimex Będzin
Effector Kielce – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – AZS Politechnika Warszawska
BBTS Bielsko-Biała – Cerrad Czarni Radom
Lotos Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Transfer Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

09.12.2015 – 9. kolejka
Transfer Bydgoszcz – AZS Częstochowa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
AZS Politechnika Warszawska – Lotos Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Banimex Będzin – Effector Kielce

12.12.2015 – 10. kolejka
AZS Częstochowa – Effector Kielce
BBTS Bielsko-Biała – MKS Banimex Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn
Lotos Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – AZS Politechnika Warszawska
Transfer Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

19.12.2015 – 11. kolejka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Częstochowa
Cuprum Lubin – Transfer Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – Lotos Trefl Gdańsk
MKS Banimex Będzin – Asseco Resovia Rzeszów
Effector Kielce – BBTS Bielsko-Biała

12.01.2016 – 12. kolejka
AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów – Effector Kielce
Lotos Trefl Gdańsk – MKS Banimex Będzin
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
Transfer Bydgoszcz AZS Politechnika Warszawska
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin

16.01.2016 – 13. kolejka
AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin
MKS Banimex Będzin – Transfer Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów
Effector Kielce – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – Lotos Trefl Gdańsk

23.01.2016 – 14. kolejka
PGE Skra Bełchatów – Effector Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom
Lotos Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów – AZS Częstochowa
Transfer Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel – MKS Banimex Będzin
Cuprum Lubin – AZS Politechnika Warszawska

30.01.2016 – 15. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
AZS Częstochowa – Cuprum Lubin
Cerrad Czarni Radom – Transfer Bydgoszcz
AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Banimex Będzin – PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów
Effector Kielce – Lotos Trefl Gdańsk

10.02.2016 – 16. kolejka
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
AZS Częstochowa – Lotos Trefl Gdańsk
Effector Kielce – Transfer Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin
MKS Banimex Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – AZS Politechnika Warszawska

13.02.2016 – 17. kolejka
Transfer Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała
AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce
Cuprum Lubin – MKS Banimex Będzin
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom – AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów – Lotos Trefl Gdańsk

20.02.2016 – 18. kolejka
AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów
Lotos Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – Transfer Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Banimex Będzin – AZS Politechnika Warszawska
Effector Kielce – Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom

24.02.2016 – 19. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn – AZS Częstochowa
AZS Politechnika Warszawska – Effector Kielce
Cerrad Czarni Radom – MKS Banimex Będzin
Cuprum Lubin – BBTS Bielsko-Biała
Transfer Bydgoszcz – Lotos Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów

27.02.2016 – 20. kolejka
AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel
Lotos Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – Transfer Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
Effector Kielce – Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała – AZS Politechnika Warszawska
MKS Banimex Będzin – Indykpol AZS Olsztyn

05.03.2015 – 21. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn – Effector Kielce
MKS Banimex Będzin – AZS Częstochowa
Cerrad Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała
AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin – Lotos Trefl Gdańsk
Transfer Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel

09.03.2016 – 22. kolejka
AZS Częstochowa – Transfer Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Lotos Trefl Gdańsk – AZS Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
Effector Kielce – MKS Banimex Będzin
BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn

12.03.2016 – 23. kolejka
Effector Kielce – AZS Częstochowa
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Banimex Będzin – BBTS Bielsko – Biała
Cerrad Czarni Radom – Lotos Trefl Gdańsk
AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Transfer Bydgoszcz
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel

26.03.2016 – 24. kolejka
AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – AZS Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Banimex Będzin
Lotos Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała – Effector Kielce
Transfer Bydgoszcz – Cuprum Lubin

06.04.2016 – 25. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
MKS Banimex Będzin – Lotos Trefl Gdańsk
Effector Kielce – Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała – AZS Częstochowa
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS Politechnika Warszawska – Transfer Bydgoszcz

09.04.2016 – 26. kolejka
Transfer Bydgoszcz – MKS Banimex Będzin
AZS Politechnika Warszawska – AZS Częstochowa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała
Lotos Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – Effector Kielce