CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

SGP: Boll partnerem tytularnym Grand Prix w Warszawie. Chętni na bilety muszą się śpieszyć

Firma Boll została partnerem tytularnym inauguracji tegorocznego cyklu Grand Prix, która będzie miała miejsce 12 maja. Tym samym oficjalna nazwa zawodów, które odbędą się na PGE Narodowym to: Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

– Jest to dla nas doskonała informacja i bardzo cieszymy się z podpisanej umowy. To już czwarty turniej Grand Prix na PGE Narodowym, a z firmą Boll będziemy współpracować po raz pierwszy. Do zawodów, na które wszyscy czekamy, został niespełna miesiąc i jestem przekonany, że nasze przygotowania zmierzają w bardzo dobrym kierunku. Wszystkich kibiców zapraszam do Warszawy, abyśmy mogli wspólnie przeżyć wielkie żużlowe emocje – powiedział Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego.

Wszystko wskazuje na to, że zawody na PGE Narodowym obejrzy komplet widzów. W sprzedaży pozostało 3000 biletów.

– Zdając sobie sprawę z tego, że warszawskie zawody Grand Prix to jednocześnie największe żużlowe wydarzenie na świecie, było nam niezmiernie miło do nich dołączyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości wsparcia pierwszego turnieju w tegorocznej rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu, a osobiście nie mogę się już doczekać, aby zobaczyć naszych reprezentantów w walce o najwyższe światowe trofea – dodał Wojciech Dalewski współwłaściciel firmy Boll, która jest bardzo znana i rozpoznawana w sporcie żużlowym, a zajmuje się dystrybucją środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych.

Cały czas trwa sprzedaż biletów na warszawską inaugurację cyklu Grand Prix. 12 maja, godz. 19:00, PGE Narodowy w Warszawie w punktach sprzedaży bezpośredniej: salony Empik i STS, a także w Internecie: https://www.kupbilet.pl/sgp2018

Organizatorzy Grand Prix w Warszawie informują ponadto, że w cenie 20 zł można nabyć oficjalny 88-stronicowy program zawodów 2018 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W obszernym wydawnictwie znajdą się przede wszystkim ciekawe wywiady i teksty dedykowane inauguracji cyklu Grand Prix.

Tegoroczny program zawiera wywiady z Patrykiem Dudkiem, Bartoszem Zmarzlikiem, Przemysławem Pawlickim i Maciejem Janowskim. Ponadto znaleźć w nim można specjalne rozmowy z Indywidualnym Mistrzem Świata 2017 – Jasonem Doylem, a także wracającym na tor po kontuzji Duńczykiem, Nickim Pedersenem.

– Każdy z Polaków jest mocny, ale nie tylko. Mocna jest też reszta stawki – przyznał w wywiadzie Bartosz Zmarzlik.

– Czy jesteś gotowy na to, aby zostać Mistrzem Świata? – zapytano w rozmowieMacieja Janowskiego  – Jestem gotowy, aby o to walczyć, a czy zostać, to się okaże – odpowiedział wrocławianin.

– Jeżeli chodzi o cały cykl, to chciałbym powtórzyć wynik z ubiegłego sezonu, a więc stanąć na podium – dodał z kolei aktualny srebrny medalista IMŚ, Patryk Dudek.

W programie nie zabraknie także rozmów z bardzo znanymi osobistościami świata sportu, a jednocześnie fanami żużla. O porównaniu speedwaya do skoków narciarskich wypowiedział się Adam Małysz. O swojej pasji do czarnego sportu, ale także ciekawostkach związanych z własną karierą zawodniczą powiedzieli szczypiorniści: Michał i Bartosz Jureccy.

– Raz w życiu miałem okazję usiąść na motocyklu żużlowym i przejechałem kilka okrążeń – wyznał m.in. kolejny bohater oficjalnego programu warszawskich zawodów, Jakub Przygoński, który wywalczył piąte miejsce w słynnym Rajdzie Dakar.

Ponadto w programie znajdziemy sylwetki wszystkich uczestników Grand Prix z bogatym serwisem statystycznym i zdjęciowym oraz informacje o trzech do tej pory rozegranych turniejach w Warszawie i najważniejsze fakty o historii cyklu Grand Prix.

Voucher na program można nabyć już teraz w Internecie https://www.kupbilet.pl/programSGP2018.

źródło: inf. prasowa