CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Wspólnie zagrajmy dla Romka!

W najbliższą niedzielę (11 marca) w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie Romana Gomolucha. Udział w imprezie potwierdzili znani sportowcy.

Historia Romka Gomolucha: W lutym 2017 roku nasz przyjaciel, Romek Gomoluch zachorował na nowotwór. Diagnoza brzmiała: mięsak kości piętowej z naciekiem tkanek miękkich. Romek rozpoczął ciężką i wyniszczającą organizm chemioterapię. Niestety ten rodzaj leczenia nie przyniósł rezultatów, dlatego też konieczna była amputacja prawego podudzia. Operacja ta sprawiła, że Romek stracił możliwość pełnego funkcjonowania w społeczeństwie. Dlatego też zdecydowaliśmy się mu pomóc i zorganizować turniej charytatywny. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dalsze leczenie naszego przyjaciela, oraz na pomoc w sfinansowaniu protezy, dzięki której Romek znów będzie mógł pracować, spędzać aktywnie czas z rodziną , normalnie żyć.

Do udziału w imprezie udało zaprosić się wielu znanych sportowców. Wystąpią m.in. obecni i byli żużlowcy, siatkarze czy też piłkarze. Na parkiecie hali sportowej pojawią się m.in. Tobiasz MusielakSławomir DrabikAdam Pietraszko, Rafał OsumekMateusz ŚwidnickiHubert ŁęgowikPiotr GacekGrzegorz SzymańskiAndrzej SzewińskiRobert Szczerbaniuk, Damian Dacewicz, Kamil Kosowski, Radosław Gilewicz, Bogdan Pikuta i wielu innych.

HARMONOGRAM IMPREZY:
16.15 Uroczyste otwarcie turnieju
16.30 Mecz: Amatorska Reprezentacja Polski Oldboyów +35 – Reprezentacja Oldboyów Częstochowy
17.35 Mecz: Oldboye Raków Częstochowa – Oldboye Śląska
18.40 Mecz: Żużlowcy – Siatkarze
19.15 zakończenie turnieju

Wejście na imprezę będzie możliwe poprzez wrzucenie datku do puszek, znajdujących się przy drzwiach wejściowych do hali.

Plakat promujący turniej