CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
ZKJ: Mateusz Świdnicki wygrywa w Lublinie

ZKJ: Mateusz Świdnicki wygrywa w Lublinie

Kamil Woldański | Eltrox Włókniarz Częstochowa

Mateusz Świdnicki okazał się najlepszy we wtorkowych zawodach Zaplecza Kadry Juniorów, które rozegrano na torze w Lublinie. Zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa zapisał na swoim koncie 14 punktów i w pokonanym polu pozostawił Mateusza Cierniaka (12) i Karola Żupińskiego (11).

Czwarta lokata w dzisiejszych zawodach przypadła drugiemu z reprezentantów Włókniarza, Bartłomiejowi Kowalskiemu. Wychowanek szkółki Janusza Kołodzieja wywalczył 9 „oczek”.

Wyniki:
1. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 12 (2,3,1,3,3)
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (3,1,2,2,3)
4. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 9 (0,3,0,3,3)
5. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – 9 (1,3,d,2,3)
6. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 9 (2,0,2,3,2)
7. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 8 (3,0,3,w,2)
8. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – 8 (2,2,3,1,-)
9. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 7 (0,2,3,2,u)
10. Kamil Marciniec (eWinner Apator Toruń) – 6 (0,1,2,1,2)
11. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 5 (3,1,0,0,1)
13. Denis Zieliński (MrGarden GKM Grudziądz) – 4 (2,0,2,d,0)
14. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – 4 (1,2,u,1,0)
15. Jan Rachubik (Motor Lublin) – 3 (0,1,1,1,0)
16. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 3 (1,u,1,0,1)
17. Jakub Szpytma (Motor Lublin) – 1 (1)

Bieg po biegu:
1. (70,03) Krawczyk, Szostak, Pludra, Marciniec
2. (69,97) Żupiński, Cierniak, Sadurski, Kowalski
3. (70,25) Świdnicki, Ratajczak, Curzytek, Rachubik
4. (70,50) Grzelak, Zieliński, Dul, Tudzież
5. (70,22) Cierniak, Ratajczak, Marciniec, Zieliński
6. (70,37) Kowalski, Curzytek, Grzelak, Szostak
7. (69,96) Sadurski, Dul, Rachubik, Pludra (u)
8. (69,78) Świdnicki, Tudzież, Żupiński, Krawczyk
9. (71,25) Tudzież, Marciniec, Rachubik, Kowalski
10. (70,16) Świdnicki, Szostak, Cierniak, Dul
11. (70,00) Ratajczak, Żupiński, Pludra, Grzelak
12. (70,84) Krawczyk, Zieliński, Curzytek (u), Sadurski (d)
13. (70,56) Świdnicki, Sadurski, Marciniec, Grzelak
14. (–,–) Szostak, Żupiński, Rachubik, Zieliński (d)
15. (69,19) Cierniak, Tudzież, Curzytek, Pludra
16. (69,57) Kowalski, Dul, Ratajczak, Krawczyk (w)
17. (70,00) Żupiński, Marciniec, Dul, Curzytek
18. (70,10) Sadurski, Szostak, Szpytma, Tudzież (u)
19. (–,–) Kowalski, Świdnicki, Pludra, Zieliński
20. (68,66) Cierniak, Krawczyk, Grzelak, Rachubik

SportoweFakty.wp.pl