CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
ZKJ: podium Mateusza Świdnickiego w Lublinie

ZKJ: podium Mateusza Świdnickiego w Lublinie

Jacek Winiarski

We wtorek i w środę na torze w Lublinie rozegrano dwa turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach wystartowało trzech zawodników forBET Włókniarza Częstochowa: Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki i Bartłomiej Kowalski. We wtorek najlepiej spośród trójki biało-zielonych spisał się Miśkowiak (5. miejsce). W środę świetny występ zaliczył z kolei Mateusz Świdnicki. Wychowanek Lwów z dorobkiem 13 punktów zajął 2. miejsce.

Wyniki: (wtorek)
1. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 12 (3,2,3,1,3)
2. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin) – 12 (2,3,3,3,1)
3. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 12 (1,3,3,3,2)
4. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) – 10 (3,3,1,0,3)
5. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 10 (1,2,2,2,3)
6. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 9 (3,1,1,2,2)
7. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 9 (2,1,2,2,2)
8. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 8 (2,1,2,3,0)
9. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 7 (3,w,1,0,3)
10. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 7 (1,3,0,2,1)
11. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 6 (2,2,0,1,1)
12. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 6 (1,0,2,1,2)
13. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) – 4 (0,1,0,3,0)
14. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 4 (w,0,3,0,1)
15. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) – 4 (0,2,1,1,0)
16. Przemysław Giera (PGG ROW Rybnik) – 0 (-,-,-,-,-)
17. Kacper Łobodziński (MRGARDEN GKM Grudziądz) – ns
18. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – ns

Bieg po biegu:
1. Bartkowiak, Tudzież, Miśkowiak, Świdnicki
2. Kopeć-Sobczyński, Trofimow jr, Turowski, Kowalski (w/u)
3. Szlauderbach, Nowacki, Tonder, Kuromonow
4. Żupiński, Cierniak, Curzytek
5. Bartkowiak, Kopeć-Sobczyński, Szlauderbach, Żupiński (w/su)
6. Curzytek, Miśkowiak, Nowacki, Kowalski
7. Trofimow jr, Cierniak, Tudzież, Tonder
8. Turowski, Kuromonow, Świdnicki
9. Kowalski, Tonder, Bartkowiak
10. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Kuromonow, Cierniak
11. Turowski, Tudzież, Szlauderbach, Curzytek
12. Trofimow jr, Nowacki, Żupiński, Świdnicki
13. Trofimow jr, Curzytek, Kuromonow, Bartkowiak
14. Turowski, Miśkowiak, Tonder, Żupiński
15. Nowacki, Tudzież, Kopeć-Sobczyński
16. Świdnicki, Szlauderbach, Cierniak, Kowalski
17. Bartkowiak, Turowski, Cierniak, Nowacki
18. Miśkowiak, Szlauderbach, Trofimow jr
19. Żupiński, Tudzież, Kowalski, Kuromonow
20. Kopeć-Sobczyński, Tonder, Curzytek, Świdnicki

———————————————–

Wyniki: (środa)
1. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 13 (2,3,3,3,2)
2. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) – 13 (3,3,2,2,3)
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 12 (3,2,1,3,3)
4. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 12 (3,2,3,2,2)
5. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 10 (3,3,d,1,3)
6. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 8 (1,1,3,3,0)
7. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 8 (1,1,0,3,3)
8. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 8 (1,2,2,1,2)
9. Michał Curzytek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 8 (2,1,2,2,1)
10. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (0,2,3,0,2)
11. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (2,3,2,d,d)
12. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 4 (0,0,1,2,1)
13. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – 4 (2,1,1,0,0)
14. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) – 3 (1,0,1,1,0)
15. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 2 (0,0,0,1,1)
16. Kacper Łobodziński (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 (0,0,0,0,1)
17. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) – ns

Bieg po biegu:
1. (70,23) Żupiński, Curzytek, Cierniak, Łobodziński
2. (69,97) Szlauderbach, Wojdyło, Tonder, Nowacki
3. (70,69) Turowski, Lampart, Kopeć-Sobczyński, Kowalski
4. (70,11) Świdnicki, Miśkowiak, Bartkowiak, Tudzież
5. (70,59) Świdnicki, Turowski, Wojdyło, Łobodziński
6. (69,58) Lampart, Tonder, Cierniak, Tudzież
7. (69,63) Miśkowiak, Kowalski, Curzytek, Nowacki
8. (70,71) Szlauderbach, Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Bartkowiak
9. (71,18) Kowalski, Tonder, Bartkowiak, Łobodziński
10. (70,18) Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Wojdyło, Cierniak
11. (70,56) Turowski, Curzytek, Tudzież, Szlauderbach (d)
12. (70,10) Lampart, Świdnicki, Żupiński, Nowacki
13. (70,71) Kopeć-Sobczyński, Tudzież, Nowacki, Łobodziński
14. (70,54) Cierniak, Świdnicki, Szlauderbach, Kowalski
15. (70,22) Lampart, Curzytek, Bartkowiak, Wojdyło
16. (70,33) Żupiński, Turowski, Tonder, Miśkowiak (d)
17. (70,92) Szlauderbach, Lampart, Łobodziński, Miśkowiak (d)
18. (70,66) Cierniak, Turowski, Nowacki, Bartkowiak
19. (71,18) Świdnicki, Tonder, Curzytek, Kopeć-Sobczyński
20. (70,19) Żupiński, Kowalski, Tudzież, Wojdyło

SportoweFakty.wp.pl