CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
ZKJ: Świdnicki drugi, Kowalski piąty

ZKJ: Świdnicki drugi, Kowalski piąty

Jacek Winiarski

W drugim dniu turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie zwyciężył tym razem Karol Żupiński ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Drugie miejsce zajął wczorajszy zwycięzca, a więc Mateusz Świdnicki z Eltrox Włókniarza Częstochowa. Trzecie miejsce padło łupem Damiana Ratajczaka z Fogo Unii Leszno.

W środę na 5. pozycji został sklasyfikowany drugi z reprezentantów Lwów, Bartłomiej Kowalski.

Punktacja:
1. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 14 (2,3,3,3,3)
2. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 14 (3,2,3,3,3)
3. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – 13 (2,3,2,3,3)
4. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 13 (3,2,2,3,3)
5. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 9 (0,3,2,2,2)
6. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 8 (3,2,0,2,1)
7. Kamil Marciniec (eWinner Apator Toruń) – 8 (1,1,3,2,1)
8. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,2,2,1,2)
9. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 7 (d,1,3,1,2)
10. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 6 (3,0,1,0,2)
11. Jakub Szpytma (Motor Lublin) – 6 (2,3,1,0,0)
12. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 5 (2,1,0,1,1)
13. Denis Zieliński (MrGarden GKM Grudziądz) – 4 (1,w,1,2,w)
14. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 3 (w,w,1,1,1)
15. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – 1 (1,w,-,-,-)
16. Jan Rachubik (Motor Lublin) – 0 (0,u/ns,-,-,-)
17. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 0 (w,-,-,-,-)
18. Jakub Poczta (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 0 (u/-)

Bieg po biegu:
1. (70,47) Tudzież, Szpytma (Dul – w/2min), Zieliński, Grzelak (w/su)
2. (70,03) Świdnicki, Ratajczak, Curzytek, Rachubik
3. (70,37) Cierniak, Żupiński, Sadurski, Kowalski
4. (70,31) Pludra, Szostak, Marciniec, Krawczyk (d1)
5. (70,62) Żupiński, Świdnicki, Krawczyk, Tudzież
6. (70,02) Szpytma (Rachubik – u/-), Pludra, Poczta (u/ns), Sadurski (w/u)
7. (69,84) Kowalski, Curzytek, Szostak, Grzelak (w/su)
8. (69,78) Ratajczak, Cierniak, Marciniec, Zieliński (w/u)
9. (71,10) Marciniec, Kowalski, Tudzież
10. (69,37) Świdnicki, Cierniak, Szpytma, Szostak
11. (70,69) Żupiński, Ratajczak, Grzelak, Pludra
12. (69,82) Krawczyk, Curzytek, Zieliński
13. (69,97) Cierniak, Pludra, Curzytek, Tudzież
14. (69,50) Ratajczak, Kowalski, Krawczyk, Szpytma
15. (70,13) Świdnicki, Marciniec, Grzelak
16. (70,59) Żupiński, Zieliński, Szostak
17. (70,50) Ratajczak, Tudzież, Szostak
18. (70,91) Żupiński, Curzytek, MarZciniec, Szpytma
19. (68,56) Cierniak, Krawczyk, Grzelak
20. (70,04) Świdnicki, Kowalski, Pludra, Zieliński (w/u)

SportoweFakty.wp.pl