CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
1/4 IMP: awans Kacpra Woryny

1/4 IMP: awans Kacpra Woryny

Eltrox Włókniarz Częstochowa

Kacper Woryna zajął 8. miejsce w dzisiejszym ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski, który rozegrano na torze w Opolu i awansował do dalszej fazy turnieju. Zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa zapisał przy swoim nazwisku 9 “oczek”. Zawody w Opolu dość niespodziewanie wygrał Mateusz Tonder z Falubazu Zielona Góra. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajęli Janusz Kołodziej z Fogo Unii Leszno i Wiktor Lampart z Motoru Lublin.

Wyniki:
1. Mateusz Tonder – 14 (3,3,2,3,3)
2. Janusz Kołodziej – 13 (3,1,3,3,3)
3. Wiktor Lampart – 11 (3,1,3,2,2)
4. Jakub Jamróg – 11 (3,2,2,3,1)
5. Ernest Koza – 10 (2,3,1,1,3)
6. Mateusz Szczepaniak – 10 (2,3,2,2,1)
7. Mateusz Cierniak – 9 (1,0,3,3,2)
8. Kacper Woryna – 9 (2,2,3,1,1)

9. Oskar Bober – 8 (0,3,1,1,3) – rezerwowy

10. Daniel Jeleniewski – 6 (1,0,1,2,2)
11. Patryk Rolnicki – 5 (1,2,2,0,0)
12. Wiktor Trofimow jr – 5 (w,1,d,2,2)
13. Hubert Łęgowik – 4 (2,2,0,0,0)
14. Patryk Wojdyło – 2 (0,1,0,0,1)
15. Artur Mroczka – 2 (1,d,1,d,0)
16. Dawid Stachyra – 1 (0,0,t,1,0)
17. Przemysław Konieczny – 0 (0)
18. Dawid Rempała – ns

Bieg po biegu:
1. (63,88) Kołodziej, Łęgowik, Rolnicki, Stachyra
2. (63,44) Lampart, Woryna, Cierniak, Trofimow jr (w/u)
3. (63,51) Jamróg, Szczepaniak, Jeleniewski, Wojdyło
4. (63,45) Tonder, Koza, Mroczka, Bober
5. (64,90) Koza, Rolnicki, Trofimow jr, Jeleniewski
6. (63,75) Tonder, Jamróg, Kołodziej, Cierniak
7. (63,59) Bober, Woryna, Wojdyło, Stachyra
8. (63,88) Szczepaniak, Łęgowik, Lampart, Mroczka (d4)
9. (64,75) Cierniak, Rolnicki, Mroczka, Wojdyło
10. (64,28) Kołodziej, Szczepaniak, Bober, Trofimow jr (d2)
11. (63,63) Lampart, Tonder, Jeleniewski, Konieczny (Stachyra – t)
12. (63,25) Woryna, Jamróg, Koza, Łęgowik
13. (62,46) Tonder, Szczepaniak, Woryna, Rolnicki
14. (62,47) Kołodziej, Lampart, Koza, Wojdyło
15. (63,75) Jamróg, Trofimow jr, Stachyra, Mroczka (d1)
16. (63,15) Cierniak, Jeleniewski, Bober, Łęgowik
17. (63,69) Bober, Lampart, Jamróg, Rolnicki
18. (63,25) Kołodziej, Jeleniewski, Woryna, Mroczka
19. (63,81) Koza, Cierniak, Szczepaniak, Stachyra
20. (64,81) Tonder, Trofimow jr, Wojdyło, Łęgowik

SportoweFakty.wp.pl