CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Głosujemy na Bartosza Zmarzlika!

Głosujemy na Bartosza Zmarzlika!

Bartosz Zmarzlik ma ogromną szansę na to, aby stać się drugim w historii – po Tomaszu Gollobie (1999 rok) – żużlowcem – zwycięzcą Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski.

Indywidualny Mistrz Świata walczy o kolejny tytuł – Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku. Bartosz Zmarzlik ma ogromną szansę powtórzyć sukces Tomasza Golloba, który triumfował w Plebiscycie w 1999 roku. Oglądaj transmisję w Polsacie/Polsacie Sport i wspomóż reprezentanta żużla.

Finałowe głosowanie SMS rozpocznie się 4 stycznia o godzinie 20:00, kiedy to podczas trwania uroczystej Gali zostanie podana finałowa dziesiątka sportowców. Będzie można głosować wówczas SMS-ami pod numer 7371 o treści odpowiadającej przyznanemu numerowi Sportowca Finalisty, zgodnie z informacją słowną i graficzną zawartą w materiałach promujących, które będą emitowane w Telewizji Polsat.

85. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku transmitowany będzie na żywo w Polsacie (od godz. 20:05) i Polsacie Sport (od godz. 19:00). Galę będzie można także oglądać na stronach www.przegladsportowy.pl i www.onet.pl, portalu Facebook: Przegląd Sportowy, Onet Sport, Onet oraz kanale YouTube Przeglądu Sportowego.

TOP 10 Najlepszych Sportowców Polski 2018 roku:

Bartosz Kurek (siatkówka)
Kamil Stoch (skoki narciarskie)
Michał Kubiak (siatkówka)
Justyna Święty-Ersetic (bieg na 400 m)
Adam Kszczot (bieg na 800 m)
Bartosz Zmarzlik (żużel)
Anita Włodarczyk (rzut młotem)
Andrzej Bargiel (narciarstwo wysokogórskie)
Robert Lewandowski (piłka nożna)
Michał Haratyk (pchnięcie kulą)

źródło: inf. prasowa