CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
Bauhaus-Ligan: Fenomenalny występ Fredrika Lindgrena

Bauhaus-Ligan: Fenomenalny występ Fredrika Lindgrena

We wtorek (10 sierpnia) rozegrano trzy spotkania szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Na torze zaprezentowali się Fredrik Lindgren i Jonas Jeppesen.

Znakomity występ w meczu Masarna AvestaVastervik Speedway (43:47) zanotował Fredrik Lindgren, który w sześciu startach wywalczył komplet 18 punktów. Udany występ zaliczył również Jonas Jeppesen. Duńczyk zapisał na swoim koncie 9 punktów z dwoma bonusami w spotkaniu Piraterna MotalaKumla Indianerna (43:47).

Wyniki:

Masarna Avesta: 43
1. Przemysław Pawlicki (2,2*,2,1,3,2) 12+1
2. Martin Smolinski (1*,1*,0,2,3,1) 8+2
3. David Bellego (2*,3,1*,2*,0,3) 11+3
4. Piotr Pawlicki – zastępstwo zawodnika
5. Antonio Lindbaeck (3,2,3,1,2,0) 11
6. Emil Millberg (0,0,0,0,1) 1
7. Alexander Liljekvist (0) 0

Västervik Speedway: 47
1. Wiktor Kułakow (0,0,2*,D,1*,0) 3+2
2. Artem Laguta – zastępstwo zawodnika
3. Mads Hansen (0,2,3,2*,1,2) 10+1
4. Wadim Tarasienko (1,1,1*,3,2,1) 9+1
5. Fredrik Lindgren (3,3,3,3,3,3) 18
6. Anton Karlsson (0,1,2*) 3+1
7. Noel Wahlqvist (1,0,3) 4

Bieg po biegu:
1. F. Lindgren, Prz. Pawlicki, M. Smolinski, W. Kułakow 3:3 (3:3)
2. A. Lindbaeck, D. Bellego, W. Tarasienko, M. Hansen 5:1 (8:4)
3. F. Lindgren, A. Lindbaeck, N. Wahlqvist, E. Millberg 2:4 (10:8)
4. D. Bellego, Prz. Pawlicki, W. Tarasienko, W. Kułakow 5:1 (15:9)
5. A. Lindbaeck, M. Hansen, W. Tarasienko, E. Millberg 3:3 (18:12)
6. F. Lindgren, Prz. Pawlicki, M. Smolinski, A. Karlsson 3:3 (21:15)
7. M. Hansen, W. Kułakow, A. Lindbaeck, E. Millberg 1:5 (22:20)
8. W. Tarasienko, M. Hansen, Prz. Pawlicki, M. Smolinski 1:5 (23:25)
9. F. Lindgren, M. Smolinski, D. Bellego, N. Wahlqvist 3:3 (26:28)
10. Prz. Pawlicki, D. Bellego, M. Hansen, W. Kułakow 5:1 (31:29)
11. F. Lindgren, A. Lindbaeck, A. Karlsson, E. Millberg 2:4 (33:33)
12. M. Smolinski, W. Tarasienko, W. Kułakow, D. Bellego 3:3 (36:36)
13. N. Wahlqvist, A. Karlsson, E. Millberg, A. Liljekvist 1:5 (37:41)
14. D. Bellego, M. Hansen, M. Smolinski, W. Kułakow 4:2 (41:43)
15. F. Lindgren, Prz. Pawlicki, W. Tarasienko, A. Lindbaeck 2:4 (43:47)

Piraterna Motala: 43
1. Adam Ellis (1*,1*,1,U,0) 3+2
2. Tomas Hielm Jonasson (2,2,0,0,3) 7
3. Peter Kildemand (0,2,2*,3,3) 10+1
4. Oskar Fajfer (1,W,3,3,3,2*) 12+1
5. Jakub Jamróg (2,1,2*,2,1) 8+1
6. Alexander Woentin (1*,0,1,1) 3+1
7. Rasmus Broberg – nie startował

Indianerna Kumla: 47
1. Chris Holder (3,3,1,1*,2*) 10+2
2. Ludvig Lindgren (0,1,0,1,2) 4
3. Niels Kristian Iversen (3,2*,3,2,1) 11+1
4. Jonas Jeppesen (2*,3,2*,2,0) 9+2
5. Max Fricke (3,3,1,3,3) 13
6. Joel Andersson (0,0,U,0) 0
7. Gustav Grahn (0) 0

Bieg po biegu:
1. C. Holder, T. H. Jonasson, A. Ellis, L. Lindgren 3:3 (3:3)
2. N. K. Iversen, J. Jeppesen, O. Fajfer, P. Kildemand 1:5 (4:8)
3. M. Fricke, J. Jamróg, A. Woentin, G. Grahn 3:3 (7:11)
4. C. Holder, P. Kildemand, L. Lindgren, O. Fajfer (W) 2:4 (9:15)
5. J. Jeppesen, N. K. Iversen, J. Jamróg, A. Woentin 1:5 (10:20)
6. M. Fricke, T. H. Jonasson, A. Ellis, J. Andersson 3:3 (13:23)
7. O. Fajfer, J. Jamróg, C. Holder, L. Lindgren 5:1 (18:24)
8. N. K. Iversen, J. Jeppesen, A. Ellis, T. H. Jonasson 1:5 (19:29)
9. O. Fajfer, P. Kildemand, M. Fricke, J. Andersson 5:1 (24:30)
10. O. Fajfer, N. K. Iversen, L. Lindgren, A. Ellis (U) 3:3 (27:33)
11. M. Fricke, J. Jamróg, A. Woentin, J. Andersson (U) 3:3 (30:36)
12. P. Kildemand, J. Jeppesen, C. Holder, T. H. Jonasson 3:3 (33:39)
13. T. H. Jonasson, L. Lindgren, A. Woentin, J. Andersson 4:2 (37:41)
14. M. Fricke, C. Holder, J. Jamróg, A. Ellis 1:5 (38:46)
15. P. Kildemand, O. Fajfer, N. K. Iversen, J. Jeppesen 5:1 (43:47)

źródło: espeedway.pl