CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland od 1 grudnia

18 kwietnia 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrany zostanie inauguracyjny turniej przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zainteresowanych informujemy, iż wejściówki na te zawody można nabywać od najbliższego poniedziałku 1 grudnia.– Chcemy, aby Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu, rozgrywane na Stadionie Narodowym w Warszawie, stały się prawdziwym świętem „czarnego sportu”, a ten wspaniały obiekt zapełnił się kibicami. Właśnie z myślą o tym kalkulowaliśmy ceny biletów oraz przygotowywaliśmy szeroką sieć ich dystrybucji – powiedział Andrzej Witkowski, Prezes PZM. – Zależy nam również na tym, aby wszyscy zainteresowani mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, dlatego przygotowaliśmy specjalne pakiety dla osób poruszających się na wózkach oraz chcących zabrać ze sobą dzieci.

ZAKUP BILETÓW ONLINE

Kibice kupujący bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland poprzez stronę www.KupBilet.pl mogą zarezerwować maksymalnie 50 wejściówek na jeden login. W przypadku zamówień grupowych – powyżej 50 biletów – należy skontaktować się z Elektronicznym Konsultantem, dostępnym pod adresem grupowe@kupbilet.pl.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

Bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland można kupować w sprzedaży bezpośredniej prowadzonej na terenie całego kraju – w ponad 700 salonach Empik i STS oraz blisko 50 punktach Polskiego Związku Motorowego. Pełna lista punktów sprzedażowych znajduje się pod adresem www.sgpnarodowy.pl/bilety/.

CENY BILETÓW
· 49 PLN – KAT. I
· 59 PLN – KAT. II
· 69 PLN – KAT. III
· 79 PLN – KAT. IV
· 79 PLN – KAT. V
· 89 PLN – KAT. VI
· 99 PLN – KAT. VII
· 850 PLN – VIP

Dzieci do lat 6 są uprawnione do bezpłatnego wejścia na zawody tylko z pełnoletnim opiekunem (dziecko musi siedzieć na kolanach opiekuna).

Pakiet VIP obejmuje: miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5) lub VIP Silver (C1, C2, C3, C4), catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00), nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe (od 18.30 do 23.00), upominek od organizatora, program zawodów.

BILETY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ RUCHOWĄ NA WÓZKACH INWALIDZKICH

Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich mogą kupić bilety w rzędach miejsc nad sektorami D4,D5,D6,D7,D14,D15,D16,D17 (pakiet osoba na wózku + opiekun): 49 PLN + 1 PLN. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres niepelnosprawni@kupbilet.pl.

źródło: informacja prasowa