CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

BK: Bardzo słaby występ młodzieży Włókniarza

We wtorek (17 kwietnia) na torach w Lublinie i Rybniku rozegrano eliminacje Brązowego Kasku. Bardzo słabo w tych zawodach zaprezentowali się juniorzy forBET Włókniarza Częstochowa.

Na torze w Lublinie o przepustkę do finału ubiegał się Mateusz Świdnicki. Częstochowianin nie może zaliczyć tych zawodów do udanych, ponieważ z dorobkiem 2 punktów na koncie uplasował się na 16. miejscu.

Niewiele dobrego można również powiedzieć o występie Adriana Woźniaka w Rybniku. Na torze miejscowego ROW-u zawodnik Włókniarza wywalczył zaledwie 1 punkt i zanotował trzy defekty. W 1. wyścigów swoją szansę otrzymał ponadto Adrian Bialk, ale upadł na tor.

Lublin:

1. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Trofimow jr (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,3,2,3,2)
3. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – 12 (1,2,3,3,3)
4. Kamil Nowacki (Cash Broker Stal Gorzów) – 11 (2,3,2,2,2)
5. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 10 (t,1,3,3,3)
6. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 10 (3,2,3,2,w)
7. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków) – (3,3,1,1,0)
8. Jarosław Krzywosz (OK Kolejarz Opole) – (2,1,1,u,3)
——
9. Emil Peroń (Speed Car Motor Lublin) – (1,1,d,2,2)
—–
10. Mateusz Tonder (Falubaz Zielona Góra) – (2,0,2,1,w)
11. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź) – (2,0,2,w,1)
12. Bartłomiej Kowalski (Arge Speedway Wanda Kraków) – (d,2,1,w,2)
13. Eryk Borczuch (Speed Car Motor Lublin) – (0,1,0,2,1)
14. Kamil Kiełbasa (Arge Speedway Wanda Kraków) – (2,1)
15. Przemysław Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) – (0,0,0,1,1)
16. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) – 2 (1,0,1,w,0)
17. Damian Lotarski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – (1,1,w)
18. Tymoteusz Picz (Fogo Unia Leszno) – (0,t,0,d,w)

1. Lampart, Tonder, Peroń, Konieczny
2. Kopeć-Sobczyński, Nowacki, Wojdyło, Borczuch
3. Trofimow jr, Krzywosz, Lotarski, Picz
4. Pióro, Błażykowski, Świdnicki, Kowalski (d)
5. Trofimow jr, Kopeć-Sobczyński, Peroń, Błażykowski
6. Nowacki, Kowalski, Krzywosz, Tonder
7. Lampart, Wojdyło, Szlauderbach, Świdnicki
8. Pióro, Kiełbasa, Borczuch, Konieczny
9. Szlauderbach, Nowacki, Pióro, Peroń (d)
10. Kopeć-Sobczyński, Tonder, Świdnicki, Picz
11. Lampart, Trofimow jr, Kowalski, Borczuch
12. Wojdyło, Błażykowski, Krzywosz, Konieczny
13. Wojdyło, Peroń, Lotarski, Picz (d)
14. Szlauderbach, Borczuch, Tonder, Błażykowski (w)
15. Lampart, Kopeć-Sobczyński, Pióro, Krzywosz (u)
16. Trofimow jr, Nowacki, Konieczny, Świdnicki (w)
17. Krzywosz, Peroń, Borczuch, Świdnicki
18. Wojdyło, Trofimow jr, Kiełbasa, Pióro
19. Lampart, Nowacki, Błażykowski, Lotarski (w)
20. Szlauderbach, Kowalski, Konieczny, Kopeć-Sobczyński (w)

Rybnik:

1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) – 12 (1,3,3,2,3)
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 12 (3,3,2,3,1)
4. Norbert Krakowiak (Car Gwarant Start Gniezno) – 12 (3,3,2,2,2)
5. Przemysław Liszka (ROW Rybnik) – 11 (2,2,1,3,3)
6. Przemysław Giera (ROW Rybnik) – (w,1,3,3,2)
7. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gniezno) – (1,2,2,w,3)
8. Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (2,2,2,1,1)
——
9. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź) – 7+3 (2,1,1,1,2)
——
10. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 7+2 (u,2,3,w,2)
11. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) – (1,1,0,2,1)
12. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz) – (1,0,1,1,1)
13. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) – (3,-,-,-,-)
14. Mateusz Tudzież (ROW Rybnik) – (u,0,1,2,0)
15. Damian Pawliczak (Falubaz Zielona Góra) – (2,w,-,-,-)
16. Nikodem Bartoch (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – (d,0,1,w,0)
17. Adrian Woźniak (forBet Włókniarz Częstochowa) – 1 (1,d,d,d,-)
18. Adrian Bialk (forBet Włókniarz Częstochowa) – 0 (w)

Bieg po biegu:
1. Krakowiak, Liszka, Stalkowski, Giera (w)
2. Żupiński, Turowski, Woźniak, Bartoch (d)
3. Karczmarz, Miśkowiak, Szczotka, Tudzież (u)
4. Kubera, Pawliczak, Orwat, Pludra (u)
5. Szczotka, Pludra, Giera, Bartoch
6. Krakowiak, Turowski, Orwat, Tudzież
7. Kubera, Liszka, Miśkowiak, Woźniak (d)
8. Żupiński, Stalkowski, Jagła, Pawliczak (w)
9. Giera, Turowski, Miśkowiak, Bialk (w)
10. Kubera, Krakowiak, Bartoch, Jagła
11. Szczotka, Żupiński, Liszka, Orwat
12. Pludra, Stalkowski, Tudzież, Woźniak (d)
13. Giera, Orwat, Jagła, Woźniak (d)
14. Żupiński, Krakowiak, Miśkowiak, Pludra (w)
15. Liszka, Tudzież, Jagła, Bartoch (w)
16. Kubera, Szczotka, Turowski, Stalkowski (w)
17. Kubera, Giera, Żupiński, Tudzież
18. Szczotka, Krakowiak, Jagła, Woźniak
19. Liszka, Pludra, Turowski, Karczmarz
20. Stalkowski, Miśkowiak, Orwat, Bartoch
21. Miśkowiak, Pludra

źródło: sportowefakty.wp.pl