CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

BK: Słaby występ Łęgowika w finale Brązowego Kasku

W piątek na torze w Lublinie rozegrano finał Brązowego Kasku. W zawodach triumfował zawodnik Stali Gorzów – Adrian Cyfer. Na drugim stopniu podium uplasował się Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk), a na trzecim Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik). Na odległym 10 miejscu uplasował się młodzieżowiec Włókniarza – Hubert Łęgowik.

Wyniki:
1. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 14 (3,3,2,3,3)
3. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 11+3 (2,2,2,3,2)
4. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) – 11+2 (2,3,3,t,3)
5. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – 10 (1,2,2,2,3)
6. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) – 8 (0,3,1,3,1)
7. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) – 8 (0,2,3,2,1)
8. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 8 (3,1,1,2,1)
9. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – 8 (1,1,2,2,2)
10. Hubert Łęgowik (SCKM Włókniarz Częstochowa) – 7 (1,2,3,1,0)
11. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 7 (3,1,0,1,2)
12. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 4 (t,0,1,1,2)
13. Bartosz Bietracki (Polonia Bydgoszcz) – 3 (2,0,1,0,0)
14. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) – 2 (2,0,0,0,d)
15. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 2 (0,1,0,1,0)
16. Arkadiusz Madej (KMŻ Lublin) – 1 (0,0,0,0,1)
17. Mateusz Wieczorek (KSM Krosno) – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. (70,94) D. Kaczmarek, Rempała, Wieczorek, Madej, Zgardziński (t)
2. (71,64) Karczmarz, Woryna, Nowak, Ł. Kaczmarek
3. (70,13) Pieszczek, Przedpełski, Gała, Niedźwiedź
4. (70,28) Cyfer, Bietracki, Łęgowik, Kossakowski
5. (69,89) Pieszczek, Woryna, D. Kaczmarek, Bietracki
6. (68,69) Cyfer, Gała, Nowak, Zgardziński
7. (70,68) Niedźwiedź, Ł. Kaczmarek, Kossakowski, Madej
8. (69,31) Przedpełski, Łęgowik, Karczmarz, Rempała
9. (71,31) Łęgowik, Nowak, Niedźwiedź, D. Kaczmarek
10. (68,84) Przedpełski, Woryna, Zgardziński, Kossakowski
11. (69,19) Cyfer, Pieszczek, Karczmarz, Madej
12. (70,12) Ł. Kaczmarek, Gała, Bietracki, Rempała
13. (69,50) Cyfer, Ł. Kaczmarek, D. Kaczmarek, Wieczorek, Przedpełski (t)
14. (70,29) Niedźwiedź, Karczmarz, Zgardziński, Bietracki
15. (68,60) Woryna, Gała, Łęgowik, Madej
16. (69,50) Pieszczek, Nowak, Kossakowski, Rempała
17. (69,40) Gała, D. Kaczmarek, Karczmarz, Kossakowski
18. (69,25) Pieszczek, Zgardziński, Ł. Kaczmarek, Łęgowik
19. (68,28) Przedpełski, Nowak, Madej, Bietracki
20. (69,13) Cyfer, Woryna, Niedźwiedź, Rempała (d4)

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. (69,12) Woryna, Przedpełski

źródło: sportowefakty.pl