CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Czaja i Łęgowik pojadą do Zakopanego

24 zawodników kadry narodowej seniorów i juniorów weźmie udział w zimowym zgrupowaniu, które odbędzie się w dniach 26 stycznia – 1 lutego w Zakopanem. Na zgrupowaniu pojawią się m.in Artur Czaja i Hubert Łęgowik.

Nasi reprezentanci pod wodzą trenerów Marka Cieślaka i Rafała Dobruckiego będą mieli bazę w Centralnym Ośrodku Sportu niemal u podnóża Wielkiej Krokwi gdzie znajdą bardzo dobre warunki do przedsezonowego „ładowania akumulatorów”. Tuż przed przyjazdem do „zimowej stolicy Polski” część kadrowiczów wybierze się do Opola na Galę Żużla na lodzie, natomiast druga część będzie gościć w Sanoku na kolejnych zawodach w ice racingu o puchar tego miasta.

Powołanie na zimowy obóz w Zakopanem otrzymali:
Seniorzy: Patryk Dudek, Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Adrian Miedziński, Przemysław Pawlicki.

Juniorzy: Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Kacper Gomólski, Tobiasz Musielak, Szymon Woźniak, Artur Czaja, Łukasz Sówka, Adrian Cyfer, Krystian Pieszczek, Adam Strzelec, Alex Zgardziński, Hubert Łęgowik, Marcin Nowak, Patryk Malitowski i Oskar Fajfer.

inf. prasowa