CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Daniel Jeleniewski zawodnikiem Włókniarza

Potwierdziły się dywagacje prasowe w kwestii startów w barwach Włókniarza Częstochowa Daniela Jeleniewskiego. Zawodnik ten bezpłatnie został wypożyczony z GKM-u Grudziądz. Do oficjalnego parafowania umowy doszło w siedzibie firmy KiM Group (sponsor Włókniarza), w podkrakowskiej Modlnicy.

– Cieszymy się, że doszło dziś do parafowania umowy z Danielem Jeleniewskim. To doświadczony zawodnik, który wraz z Rafałem Trojanowskim powinien wprowadzić element spokoju do naszej, jakże młodej drużyny. W zeszłym roku Daniel triumfował na torze w Częstochowie w całkiem nieźle obsadzonym turnieju o Szablę Kmicica. Nasze rozmowy w sprawie kontraktu trwały bardzo krótko i praktycznie po jednym dniu zostały sfinalizowane – poinformował menedżer Włókniarza, Michał Finfa.

Nowy nabytek Włókniarza jest wychowankiem LKŻ-u Lublin. Oprócz startów w Lubinie i Grudziądzu, reprezentował również barwy klubów z Wrocławia i Łodzi.

W siedzibie firmy KiM Group działacze Włókniarza w poniedziałkowe popołudnie podpisali jeszcze jeden kontrakt. Oficjalnie zawodnikiem Lwów został Rafał Trojanowski.

źródło: wlokniarz.com