CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Bocar Włókniarz pokonany przez Motor

DMPJ: Bocar Włókniarz pokonany przez Motor

Kamil Woldański | Eltrox Włókniarz Częstochowa

W czwartek (29 lipca) na torze w Lesznie rozegrano 2 półfinał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce w tych zawodach przypadło ekipie Bocar Włókniarza Częstochowa.

Zawody zakończyły się zwycięstwem lubelskiego Motoru z dorobkiem 45 punktów. Częstochowianie w składzie Mateusz Świdnicki, Bartłomiej Kowalski i Franciszek Karczewski zgromadzili na swoim koncie 32 “oczka”. Podium leszczyńskiego półfinału uzupełnili młodzi zawodnicy wrocławskiej Sparty.

Wyniki:

Motor Lublin: 45
13. Wiktor Lampart (3,3,3,2,3,3) 17
14. Mateusz Cierniak (3,3,3,2,1,3) 15
15. Maksymilian Śledź (-,NS,-,NS) 0
16. Mateusz Jabłoński (1,3,3,2,3,1) 13

Bocar Włókniarz Częstochowa: 32
5. Mateusz Świdnicki (2,2,2,2,2) 10
6. Bartłomiej Kowalski (2,1,3,3,U) 9
7. Franciszek Karczewski (3,2,U,3,3) 11

WTS Sparta Wrocław: 23
9. Mateusz Panicz (1,2,2,1,D,1) 7
10. Przemysław Liszka (2,1,2,1,2,1) 9
11. Bartosz Curzytek (0,-,-,NS) 0
12. Michał Curzytek (1,1,1,1,1,2) 7

Unia Leszno 2: 19
1. Krzysztof Sadurski (0,1,0,1,0) 2
2. Olivier Buszkiewicz (W,0,-,W,2) 2
3. Keynan Rew (1,3,3,3,2) 12
4. Antoni Mencel (0,-,1,2,0) 3
17. Maksym Borowiak (0,W) 0

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Świdnicki, Curzytek, Mencel
2. Lampart, Kowalski, Rew, Curzytek
3. Cierniak, Kupiec, Panicz, Buszkiewicz (W)
4. Karczewski, Liszka, Jabłoński, Sadurski
5. Jabłoński, Panicz, Kowalski, Borowiak
6. Rew, Świdnicki, Liszka, Śledź (NS)
7. Lampart, Karczewski, Curzytek, Buszkiewicz
8. Cierniak, Panicz, Sadurski, Kupiec (U)
9. Lampart, Liszka, Mencel, Kupiec
10. Rew, Cierniak, Panicz, Karczewski (U)
11. Jabłoński, Świdnicki, Liszka, Borowiak (W)
12. Kowalski, Lampart, Curzytek, Sadurski
13. Rew, Jabłoński, Curzytek, Kupiec
14. Karczewski, Mencel, Śledź (NS), Curzytek (NS)
15. Kowalski, Liszka, Cierniak, Buszkiewicz (W)
16. Lampart, Świdnicki, Sadurski, Panicz (D)
17. Jabłoński, Buszkiewicz, Curzytek, Kupiec
18. Karczewski, Curzytek, Jabłoński, Sadurski
19. Cierniak, Świdnicki, Panicz, Mencel
20. Lampart, Rew, Liszka, Kowalski (U)

źródło: speedwaynews.pl