CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Bocar Włókniarz ponownie najlepszy w Grudziądzu

DMPJ: Bocar Włókniarz ponownie najlepszy w Grudziądzu

Kamil Woldański | Eltrox Włókniarz Częstochowa

W środowe popołudnie (23 czerwca) na torze w Grudziądzu rozegrano IV rundę ćwierćfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zgodnie z przewidywaniami padły łupem młodzieżowców Bocar Włókniarza Częstochowa. Liderem częstochowskiego zespołu okazał się zdobywca kompletu 15 punktów Mateusz Świdnicki.

Wyniki:

Bocar Włókniarz Częstochowa – 49 pkt.
1. Kajetan Kupiec – 11 (3,3,2,u,3)
2. Franciszek Karczewski – 11 (3,3,1,1,3)
3. Mateusz Świdnicki – 15 (3,3,3,3,3)
4. Bartłomiej Kowalski – 12 (3,3,d,3,3)

Unia Tarnów – 35 pkt.
1. Przemysław Konieczny – 12 (1,2,2,2,3,2)
2. Dawid Rempała – 13 (2,2,1,3,3,2)
3. Piotr Świercz – 10 (2,1,1,2,2,2)
4. Mateusz Gzyl – NS

Maszewski GKM Grudziądz – 24 pkt.
1. Denis Zieliński – 8 (1,2,2,2,1)
2. Seweryn Orgacki – 7 (2,w,2,2,1)
3. Wiktor Rafalski – 9 (1,2,3,2,1)
4. Mateusz Bartkowiak – 0 (w,w,ns,ns,ns)

Budex Start Gniezno – 5 pkt.
1. Marcel Studziński – 5 (1,0,3,1,0)
2. Oskar Hurysz – 0 (d,ns,ns,ns,ns)
3. Mikołaj Czapla – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
4. Mateusz Jabłoński – 0 (d,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:

1. Karczewski, Rempała, Studziński, Bartkowiak (w) – (0:1:2:3)
2. Kupiec, Świercz, Rafalski, Hurysz (d) – (1:1:4:6)
3. Świdnicki, Orgacki, Konieczny, Jabłoński (d) – (3:1:5:9)
4. Kowalski, Rempała, Zieliński, Czapla (w) – (4:1:7:12)
5. Kowalski, Konieczny, Bartkowiak (w), Hurysz (ns) – (4:1:9:15)
6. Świdnicki, Rafalski, Rempała, Studziński – (6:1:10:18)
7. Kupiec, Konieczny, Czapla (ns), Orgacki (w) – (6:1:12:21)
8. Karczewski, Zieliński, Świercz, Jabłoński (ns) – (8:1:13:24)
9. Rempała, Kupiec, Bartkowiak (ns), Jabłoński (ns) – (8:1:16:26)
10. Rafalski, Konieczny, Karczewski, Czapla (ns) – (11:1:18:27)
11. Studziński, Orgacki, Świercz, Kowalski (d) – (13:4:19:27)
12. Świdnicki, Zieliński, Gzyl (ns), Hurysz (ns) – (15:4:19:30)
13. Kowalski, Rafalski, Gzyl (ns), Jabłoński (ns) – (17:4:19:33)
14. Świdnicki, Świercz, Bartkowiak (ns), Czapla (ns) – (17:4:21:36)
15. Rempała, Orgacki, Karczewski, Hurysz (ns) – (19:4:24:37)
16. Konieczny, Zieliński, Studziński, Kupiec (u) – (21:5:27:37)
17. Kupiec, Świercz, Bartkowiak (ns), Jabłoński (ns) – (21:5:29:40)
18. Karczewski, Świercz, Orgacki, Hurysz (ns) – (22:5:31:43)
19. Kowalski, Konieczny, Zieliński, Czapla (ns) – (23:5:33:46)
20. Świdnicki, Rempała, Rafalski, Studziński – (24:5:35:49)

źródło: sportowefakty.wp.pl