CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Bocar Włókniarz wygrywa w Gnieźnie

DMPJ: Bocar Włókniarz wygrywa w Gnieźnie

Kamil Woldański | Eltrox Włókniarz Częstochowa

We wtorek (15 czerwca) na torze w Gnieźnie rozegrano I rundę ćwierćfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zgodnie z oczekiwaniami padły łupem zawodników Bocar Włókniarza Częstochowa. Prym w ekipie częstochowskiej wiódł zdobywca kompletu 15 punktów Mateusz Świdnicki.

Wyniki:

I Bocar Włókniarz Częstochowa – 40 pkt.
1. Franciszek Karczewski – 8 (1,3,1,0,3)
2. Kajetan Kupiec – 6 (0,2,2,1,1)
3. Mateusz Świdnicki – 15 (3,3,3,3,3)
4. Bartłomiej Kowalski – 11 (3,3,3,d,2)

II-III Unia Tarnów – 33 pkt.
1. Przemysław Konieczny – 6 (0,-,3,2,1)
2. Dawid Rempała – 10 (2,1,3,3,1)
3. Piotr Świercz – 7 (3,0,0,1,3)
4. Mateusz Gzyl – 7 (2,1,2,-,2)
5. Patryk Zieliński – 3 (2,1)

II-III Maszewski GKM Grudziądz – 33 pkt.

1. Denis Zieliński – 12 (3,2,2,3,2)
2. Wiktor Rafalski – 5 (2,w,1,0,2)
3. Seweryn Orgacki – 4 (1,0,u,2,1)
4. Mateusz Bartkowiak – 12 (1,3,2,3,3)

IV Budex Start Gniezno – 13 pkt.
1. Mikołaj Czapla – 2 (d,1,0,1,0,w)
2. Marcel Studziński – 8 (1,2,2,1,2,0)
3. Szymon Szwacher – 3 (0,0,1,2,0,0)
4. Mateusz Jabłoński – 0 (-,-,-,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Zieliński, Gzyl, Studziński, Kupiec – (1:3:2:0)
2. Świercz, Rafalski, Karczewski, Szwacher – (1:5:5:1)
3. Świdnicki, Studziński, Bartkowiak, Konieczny – (3:6:5:4)
4. Kowalski, Rempała, Orgacki, Czapla (d) – (3:7:7:7)
5. Kowalski, Zieliński, Jabłoński (ns), Rafalski (w) – (3:7:9:10)
6. Świdnicki, Zieliński, Rempała, Szwacher – (3:9:10:13)
7. Karczewski, Studziński, Gzyl, Orgacki – (5:9:11:16)
8. Bartkowiak, Kupiec, Czapla, Świercz – (6:12:11:18)
9. Rempała, Bartkowiak, Karczewski, Jabłoński (ns) – (6:14:14:19)
10. Konieczny, Kupiec, Szwacher, Orgacki (u) – (7:14:17:21)
11. Kowalski, Zieliński, Studziński, Świercz – (8:16:17:24)
12. Świdnicki, Gzyl, Rafalski, Czapla – (8:17:19:27)
13. Bartkowiak, Szwacher, Zieliński, Kowalski (d) – (10:20:20:27)
14. Świdnicki, Orgacki, Świercz, Szwacher – (10:22:21:30)
15. Rempała, Studziński, Kupiec, Rafalski – (12:22:24:31)
16. Zieliński, Konieczny, Czapla, Karczewski – (13:25:26:31)
17. Świercz, Rafalski, Kupiec, Czapla – (13:27:29:32)
18. Karczewski, Gzyl, Orgacki, Czapla (w) – (13:28:31:35)
19. Bartkowiak, Kowalski, Konieczny, Szwacher – (13:31:32:37)
20. Świdnicki, Zieliński, Rempała, Studziński – (13:33:33:40)

źródło: sportowefakty.wp.pl