CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: druga wygrana Włókniarza w Opolu

DMPJ: druga wygrana Włókniarza w Opolu

wlokniarz.com

Drugi turniej w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Opolu, podobnie jak w dniu wczorajszym, zakończył się zwycięstwem żużlowców Włókniarza Częstochowa. Tym razem w ekipie Lwów wystąpił Jakub Miśkowiak, który był jednocześnie najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu (13). Częstochowianie czwartkowe zawody zwyciężyli z dorobkiem 41 punktów i drugą Spartę Wrocław wyprzedzili o 2 “oczka” (39). Kolejne miejsca zajęły ekipy H. Skrzydlewska Orła Łódź (29) i Bedmet OK Kolejarza Opole (11).

I. Włókniarz Częstochowa – 41 pkt.
1. Jakub Miśkowiak – 13 (3,3,3,2,2)
2. Mateusz Świdnicki – 12 (2,3,3,2,2)
3. Szymon Wolski – 7 (2,1,1,2,1)
4. Kacper Halkiewicz – 9 (1,2,1,2,3)

II. WTS Sparta Wrocław – 39 pkt.
1. Bartłomiej Kowalski – 14 (3,2,3,3,3)
2. Mateusz Panicz – 10 (1,3,-,3,3)
3. Jakub Wiatrowski – 0 (-,0,0,d)
4. Dawid Rybak – 2 (1,-,0,-,1)
5. Michał Curzytek – 13 (3,2,3,3,2)

III. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 29 pkt.
1. Mateusz Dul – 7 (2,1,w,1,3)
2. Aleksander Grygolec – 8 (3,2,0,1,2)
3. Nikodem Bartoch – 7 (0,1,2,3,1)
4. Jakub Sroka – 7 (2,3,2,0,0)

IV. Bedmet OK Kolejarz Opole – 11 pkt.
1. Oskar Stępień – 2 (0,0,1,1,0,0)
2. Jakub Martyniak – 1 (0,0,0,1,0,0)
3. Petr Chlupac – 8 (1,1,2,2,1,1)
4. Kamil Król – NS

Bieg po biegu:
1. Miśkowiak, Sroka, Panicz, Martyniak – (0:3:2:1)
2. Kowalski, Świdnicki, Chlupac, Bartoch – (1:5:2:4)
3. Curzytek, Dul, Halkiewicz, Martyniak – (1:6:4:7)
4. Grygolec, Wolski, Rybak, Stępień – (1:8:7:8)
5. Świdnicki, Curzytek, Dul, Król (ns) – (1:11:8:10)
6. Miśkowiak, Grygolec, Chlupac, Wiatrowski – (2:14:10:10)
7. Sroka, Kowalski, Wolski, Martyniak – (2:15:13:12)
8. Panicz, Halkiewicz, Bartoch, Stępień – (2:17:14:15)
9. Kowalski, Chlupac, Halkiewicz, Grygolec – (4:18:14:18)
10. Curzytek, Chlupac, Wolski, Dul (w) – (6:19:14:21)
11. Miśkowiak, Bartoch, Martyniak, Rybak – (7:22:16:21)
12. Świdnicki, Sroka, Stępień, Wiatrowski – (8:25:18:21)
13. Curzytek, Halkiewicz, Chlupac, Sroka – (9:27:18:24)
14. Bartoch, Wolski, Stępień, Wiatrowski (d) – (10:29:21:24)
15. Panicz, Świdnicki, Grygolec, Martyniak – (10:31:22:27)
16. Kowalski, Miśkowiak, Dul, Stępień – (10:33:23:30)
17. Dul, Curzytek, Wolski – (10:34:26:32)
18. Halkiewicz, Grygolec, Rybak, Martyniak – (10:37:28:33)
19. Panicz, Świdnicki, Bartoch, Stępień – (10:39:29:36)
20. Kowalski, Miśkowiak, Chlupac, Sroka – (11:41:29:39)

SportoweFakty.wp.pl