CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Drugie miejsce Bocar Włókniarza w Tarnowie

DMPJ: Drugie miejsce Bocar Włókniarza w Tarnowie

Jacek Winiarski

Zwycięstwem Speed Car Motoru Lublin zakończyła się rozegrana w środę (26 czerwca) w Tarnowie XII. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na drugim stopniu podium uplasowali się zawodnicy Bocar Włókniarza Częstochowa, a na trzecim juniorzy miejscowej Unii.

Wyniki:

I Speed Car Motor Lublin – 28 pkt.
4. Wiktor Lampart – 9 (1,3,2,3)
5. Wiktor Trofimow jr – 12 (3,3,3,3)
6. Maciej Kuromonow – 7 (2,2,1,2)

II forBET Włókniarz Częstochowa – 26 pkt.
10. Mateusz Świdnicki – 6 (2,2,0,2)
11. Jakub Miśkowiak – 10 (3,3,1,3)
12. Bartłomiej Kowalski – 10 (2,3,3,2)

III Unia Tarnów – 21 pkt.
1. Mateusz Cierniak – 8 (2,3,3,-)
2. Dawid Rempała – 3 (0,-,1,2)
3. Przemysław Konieczny – 7 (1,3,-,3)
19. Mateusz Gzyl – 3 (0,2,1)

IV Lokomotiv Daugavpils – 16 pkt.
7. Elvis Avgucevics – 6 (1,2,3,0)
8. Daniił Kołodinski – 8 (3,2,2,1)
9. Rudolfs Sprogis – 2 (0,2,w,0)

V Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice – 11 pkt.
13. Mateusz Pacek – 3 (d,d,1,2)
14. Marcel Krzykowski – 3 (2,0,1,-)
15. Krystian Stefanów – 5 (3,1,1,-)
23. Dawid Kołodziej – 0 (u,0)

VI Wilki Krosno – 6 pkt.
16. Patryk Zieliński – 0 (t,d,w,0)
17. Mateusz Majcher – 3 (1,d,1,1)
18. Łukasz Szczęsny – 3 (1,1,0,1)

Bieg po biegu:
1. Trofimow jr, Cierniak, Lampart, Rempała
2. Miśkowiak, Świdnicki, Avgucevics, Sprogis
3. Stefanów, Krzykowski, Szczęsny, Zieliński (t)
4. Miśkowiak, Kowalski, Konieczny, Gzyl
5. Kołodinski, Sprogis, Stefanów, Pacek (d)
6. Lampart, Kuromonow, Majcher, Zieliński (d)
7. Cierniak, Avgucevics, Rempała, Sprogis (w)
8. Kowalski, Świdnicki, Szczęsny, Majcher (d)
9. Trofimow jr, Kuromonow, Stefanów, Krzykowski
10. Avgucevics, Kołodinski, Majcher, Zieliński (w)
11. Konieczny, Rempała, Krzykowski, Pacek (d)
12. Trofimow jr, Lampart, Miśkowiak, Świdnicki
13. Cierniak, Gzyl, Majcher, Szczęsny
14. Kowalski, Świdnicki, Pacek, Kołodziej (u)
15. Lampart, Kołodinski, Kuromonow, Sprogis
16. Miśkowiak, Kowalski, Kołodinski, Avgucevics
17. Trofimow jr, Kuromonow, Szczęsny, Zieliński
18. Konieczny, Pacek, Gzyl, Kołodziej

źródło: sportowefakty.wp.pl