CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa
DMPJ: Włókniarz ponownie najlepszy w Gdańsku

DMPJ: Włókniarz ponownie najlepszy w Gdańsku

Jacek Winiarski

Młodzieżowcy Bocar Włókniarza Częstochowa skopiowali wczorajszy wyczyn i ponownie wygrali rundę w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która podobnie jak ta wtorkowa odbyła się na torze w Gdańsku. Ponownie Lwów do końcowego triumfu poprowadził Jakub Miśkowiak (11 pkt). Pozostała dwójka częstochowian w osobach Bartłomieja Kowalskiego i Mateusza Świdnickiego dorzuciła 10 “oczek” zdobywając indywidualnie odpowiednio 6 i 4 punkty.

I. Bocar Włókniarz Częstochowa – 21 pkt.
7. Jakub Miśkowiak – 11 (3,3,2,3)
8. Bartłomiej Kowalski – 6 (2,3,1,0)
9. Mateusz Świdnicki – 4 (0,1,2,1)

II. Francepol Falubaz Zielona Góra – 20 pkt.
4. Norbert Krakowiak – 4 (1,1,0,2)
5. Damian Pawliczak – 8 (3,1,3,1)
6. Mateusz Tonder – 8 (2,1,2,3)

III-V. Aforti Start Gniezno – 19 pkt.
13. Damian Stalkowski – 7 (2,1,3,1)
14. Mateusz Błażykowski – 2 (t,2,-,w)
15. Kevin Fajfer – 10 (2,3,3,2)
26. Kacper Grzelak – 0 (0,0)

III-V. PGG ROW Rybnik – 19 pkt.
10. Dominik Tyman – 0 (0,0,0,w)
11. Mateusz Tudzież – 7 (1,2,2,2)
12. Robert Chmiel – 12 (3,3,3,3)

III-V. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra – 19 pkt.
16. Nikodem Bartoch – 7 (1,2,3,1)
17. Jakub Osyczka – 9 (3,1,3,2)
18. Damian Boduch – 2 (2,u,-,-)
27. Fabian Ragus – 1 (0,1)

VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 15 pkt.
1. Karol Żupiński – 10 (2,3,2,3)
2. Denis Zieliński – 3 (0,1,1,1)
3. Oskar Rowecki – 2 (0,0,0,2)
22. Maciej Uszaruk – ns

VII. Drużyna ACCR – 13 pkt.
19. Jan Kvech – 10 (2,3,3,2)
20. Patrik Mikel – 3 (1,1,1,w)
21. Daniel Silhan – 0 (0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Pawliczak, Żupiński, Krakowiak, Zieliński
2. Miśkowiak, Kowalski, Tudzież, Tyman
3. Osyczka, Stalkowski, Bartoch, Grzelak
4. Żupiński, Kvech, Mikel, Rowecki
5. Miśkowiak, Tonder, Krakowiak, Świdnicki
6. Chmiel, Fajfer, Stalkowski, Tyman
7. Kvech, Boduch, Osyczka, Silhan
8. Kowalski, Żupiński, Świdnicki, Rowecki
9. Chmiel, Tudzież, Tonder, Krakowiak
10. Fajfer, Błażykowski, Mikel, Silhan
11. Osyczka, Bartoch, Zieliński, Rowecki
12. Stalkowski, Krakowiak, Pawliczak, Grzelak
13. Bartoch, Świdnicki, Kowalski, Boduch (u)
14. Chmiel, Tudzież, Mikel, Silhan
15. Fajfer, Rowecki, Zieliński, Błażykowski (w)
16. Pawliczak, Tonder, Bartoch, Ragus
17. Kvech, Miśkowiak, Świdnicki, Silhan
18. Żupiński, Tudzież, Zieliński, Tyman
19. Tonder, Kvech, Pawliczak, Mikel (w)
20. Miśkowiak, Fajfer, Stalkowski, Kowalski
21. Chmiel, Osyczka, Ragus, Tyman (w

SportoweFakty.wp.pl