CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

EE: Brakuje ambicji i zęba – wypowiedzi po meczu Lwów z Bykami

KantorOnline ViperPrint Włókniarz Częstochowa przegrał w meczu 14. kolejki Enea Ekstraligi z Fogo Unią Leszno 35:55. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedzi głównych bohaterów tego spotkania.

Tobiasz Musielak (zawodnik Fogo Unii Leszno) – Najważniejszy jest wynik zespołu. Cieszę się, że przypieczętowaliśmy awans do rundy play-off. Teraz już nikt nie będzie nam mówił, że mieliśmy fuksa. Teraz jedziemy o wyższe cele, czyli o medale. Myślę, że będzie się działo. Czy do sezonu jestem przygotowany perfekcyjnie? To się okaże. W każdym bądź razie wszystko leży po mojej stronie. Motocykle jak widać świetnie jadą, także nie ma co narzekać. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko trzymać gaz i zdobywać punkty dla drużyny.

Oskar Polis (zawodnik KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa) – Sam nie wiem jak mam skomentować swój występ. Wreszcie zacząłem dobrze jechać, aczkolwiek miałem też dużo szczęścia. Dzisiaj z bonusami wywalczyłem siedem punktów i mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie jeszcze lepiej. Wierzę, że Włókniarz nie spadnie, aczkolwiek to jest tylko sport. Zobaczymy jak to będzie.

Roman Tajchert (trener KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) – Adamowi chciałbym pogratulować zespołu, który tworzą bardzo ambitni zawodnicy. Gołym okiem widać, że w naszym zespole brakuje ambicji i zęba. No niestety, ale klub podpisał złe kontrakty. Nasi zawodnicy nie przyjeżdżają na przedmeczowe treningi, co w konsekwencji powoduje, że na meczach u siebie czują się jak goście. Sam nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało w barażach. Jesteśmy w takiej, a nie innej sytuacji. Zawodnicy buntują się i tak szczerze mówiąc nie wiem, który z nich na nie przyjedzie.

Adam Skórnicki (menedżer Fogo Unii Leszno) – Cieszę się, że każdy z zawodników Unii zapunktował. Pomimo tego, że ten mecz nie miał dla nas większego znaczenia, to podeszliśmy do niego bardzo poważnie. Myślę, że zawody mogły się podobać. Było kilka ciekawych wyścigów, a zawodnicy jechali z zębem. Ogólnie uważam, że rundę rewanżową pojechaliśmy bardzo dobrze i pokazaliśmy naszą siłę. Liderem tej rundy był bezwzględnie Tarnów. Uważam, że ciężko jest przez cały sezon utrzymać wysoką formę, także półfinały mogą zaskoczyć.

Grzegorz Zengota (zawodnik Fogo Unii Leszno) Jesteśmy zaskoczeni, bo takiego wyniku nie spodziewaliśmy się. Byliśmy bardziej przygotowani na to, że gospodarze od początku meczu będą ostro zasuwać. W naszym przypadku wszystko zagrało. Ten dzisiejszy wynik jest traktujemy jako dobry prognostyk przed rundą play-off. Do chłopaków z Tarnowa mam ogromny szacunek, dlatego uważam, że w meczach z nimi będzie zdecydowanie trudniej, niż w Częstochowie.