CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

EE: Problemy finansowe Włókniarza. W Tarnowie bez liderów

Jak donosi oficjalna strona częstochowskiego klubu, KantorOnline Włókniarz w zbliżającym się meczu w Tarnowie wystartuje w mocno “okrojonym” składzie. Sztab szkoleniowy biało-zielonych z powodów ekonomicznych nie skorzysta z kilku podstawowych zawodników.

W składzie Lwów nie pojawi się m.in. Grigorij Łaguta. Przeciwko Unii prawdopodobnie nie wystąpią także Michael Jepsen Jensen i Rune Holta oraz ktoś z dwójki Grzegorz WalasekPeter Kildemand.

Zarząd częstochowskiego klubu zapewnia jednocześnie, że w kolejnym meczu, tj. z Unibaksem Toruń (1 czerwca) Lwy wystartują w swoim najmocniejszym zestawieniu.

Ponadto Zarząd informuje, iż mocno pracuje nad poprawą sytuacji klubu. Pojawiają się pierwsze pozytywne efekty tego wysiłku. Jednym z nich jest spora poprawa relacji z kapitanem drużyny, Grigorijem Łagutą, który wyraził zainteresowanie występem już w najbliższym meczu w Tarnowie oraz zrozumienie obecnego położenia spółki CKM Włókniarz i zaakceptował decyzję klubu dotyczącą składu na tę konfrontację.

źródło: ckmwlokniarzsa.pl