CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

EE: Szombierski pojedzie w meczu z SPAR Falubazem!

W meczu 2. kolejki Enea Ekstraligi, KantorOnline Włókniarz Częstochowa zmierzy się w poniedziałek (21 kwietnia) z SPAR Falubazem Zielona Góra. W spotkaniu tym wystartuje Rafał Szombierski.

Sztab szkoleniowy częstochowskiego zespołu decyzję o starcie “Szuminy” podjął po treningu, który odbył się w piątek (18 kwietnia).

Na chwilę obecną wciąż nie wiadomo, czy w poniedziałkowym meczu wystartują Michael Jepsen Jensen i Rune Holta. Informowaliśmy już wcześniej, że obaj zawodnicy mieli trenować na SGP Arenie Częstochowa w sobotę (19 kwietnia). Na owalu przy ul. Olsztyńskiej pojawił się tylko Duńczyk, który wciąż odczuwa skutki upadku, jaki zanotował podczas przedsezonowego sparingu z Betard Spartą Wrocław. Wszystko wskazuje na to, że ostateczna decyzja o starcie “Liglada” w spotkaniu z Falubazem zapadnie w dniu meczu.

Na zapowiadanym treningu nie pojawił się z kolei Rune Holta. Powodem absencji Norwega z polskim paszportem były problemy logistyczne. Popularny “Rysiek” na częstochowskim owalu będzie trenował w Niedzielę Wielkanocną (20 kwietnia).

źródło: informacja własna