CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

El. MIMP: Oskar Polis i Michał Gruchalski awansowali do finału!

We wtorkowe popołudnie na torach w Świętochłowicach i Tarnowie rozegrano eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na “Skałce” kapitalnie spisał się Oskar Polis, który nie zaznał goryczy porażki. Do finału, który rozegrany zostanie w Lesznie awansował również Michał Gruchalski. Popularny “Grucha” z dorobkiem 12 punktów na koncie uplasował się na 4. miejscu.

Zdecydowanie mniej powodów do zadowolenia ma Bartosz Świącik. Częstochowianin na owalu w Tarnowie wywalczył zaledwie 2 “oczka”.

Świętochłowice:
1. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,2,3,3,2)
3. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik) – 12 (3,2,2,3,2)
4. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 12 (2,3,2,2,3)

5. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 11 (1,2,3,2,3)

6. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) – 9 (3,0,1,2,3)
7. Przemysław Liszka (Naturalna Medycyna PSŻ Poznań) – 8 (0,3,3,1,1)
8. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 8 (2,2,0,3,1)
9. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 8 (1,3,1,2,1)
10. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (2,1,2,d,2)
11. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) – 6 (d,1,2,1,2)
12. Dawid Jona (KS ROW Rybnik) – 3 (1,0,1,1,0)
13. Kamil Nowacki (Cash Broker Stal Gorzów) – 3 (w,1,1,1,t)
14. Przemysław Giera (KS ROW Rybnik) – 2 (2,u,0,0,0)
15. Mateusz Pacek (Śląsk Świętochłowice) – 2 (0,1,0,d,1)
16. Miłosz Wypior (KS ROW Rybnik) – 1 (1,w)
17. Marek Lutowicz (Kolejarz Rawicz) – 0 (w,-,-,-,-)
18. Kamil Kamiński (Stal-Met Kolejarz Opole) – 0 (w,d,t,d,d)

 

Bieg po biegu:
Bieg 1. Chmiel, Szlauderbach, Jona, Pacek
Bieg 2. Polis, Gruchalski, Wieczorek, Liszka
Bieg 3. Zgardziński, Potoniec, Kaczmarek, Kościelski (d4)
Bieg 4. Szczotka, Giera (Lutowicz – w/2min), Wypior (Kamiński – w/2min), Nowacki (w/u)
Bieg 5. Polis, Chmiel, Potoniec, Szczotka
Bieg 6. Wieczorek, Kaczmarek, Pacek, Wypior (w/2x)
Bieg 7. Gruchalski, Zgardziński, Nowacki, Jona
Bieg 8. Liszka, Szlauderbach, Kościelski, Kamiński (d4)
Bieg 9. Zgardziński, Chmiel, Wieczorek, Giera (u4) (Kamiński – t)
Bieg 10. Polis, Kościelski, Nowacki, Pacek
Bieg 11. Liszka, Potoniec, Jona, Giera
Bieg 12. Kaczmarek, Gruchalski, Szczotka, Szlauderbach
Bieg 13. Chmiel, Gruchalski, Kościelski, Giera
Bieg 14. Zgardziński, Szczotka, Liszka, Pacek (d4)
Bieg 15. Polis, Kaczmarek, Jona, Kamiński (d4)
Bieg 16. Szlauderbach, Wieczorek, Nowacki, Potoniec (d3)
Bieg 17. Kaczmarek, Chmiel, Liszka, Giera
Bieg 18. Gruchalski, Potoniec, Pacek, Kamiński (d4)
Bieg 19. Szczotka, Kościelski, Wieczorek, Jona
Bieg 20. Polis, Zgardziński, Szlauderbach

 

Tarnów:
1. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 13 (3,2,3,2,3)
3. Norbert Krakowiak (Get Well Toruń) – 12 (3,1,2,3,3)
4. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 11+3 (3,1,3,3,1)
———————-
5. Lars Skupień (ROW Rybnik) – 11+2 (2,3,3,3,0)
6. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 11+1 (1,3,2,2,3)
7. Michał Nowiński (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 8 (2,3,1,1,1)
8. Wojciech Pilarski (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 8 (2,2,2,0,2)
9. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) – 8 (2,2,1,1,2)
10. Damian Stalkowski (GTM Start Gniezno) – 6 (1,1,2,2,w)
11. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków) – 5 (0,u,0,2,3)
12. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 5 (1,1,1,1,1)
13. Mateusz Rząsa (Stal Rzeszów) – 4 (1,2,d,1,0)
14. Bartosz Świącik (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) – 2 (0,0,0,t,2)
15. Krystian Stefanów (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 2 (0,0,1,u,1)
16. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) – 0 (w,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
Bieg 1.
Rolnicki, Skupień, Konieczny, Pióro
Bieg 2. Dróżdż, Nowiński, Burzyński, Świącik
Bieg 3. Krakowiak, Pilarski, Stalkowski, Stefanów
Bieg 4. Trzensiok, Wojdyło, Rząsa, Lampart (w/2min)
Bieg 5. Dróżdż, Rolnicki, Stalkowski
Bieg 6. Konieczny, Pilarski, Trzensiok, Świącik
Bieg 7. Nowiński, Rząsa, Krakowiak, Pióro (u/3)
Bieg 8. Skupień, Wojdyło, Burzyński, Stefanów
Bieg 9. Rolnicki, Krakowiak, Wojdyło, Świącik
Bieg 10. Dróżdż, Konieczny, Stefanów, Rząsa (d/4)
Bieg 11. Trzensiok, Stalkowski, Burzyński, Pióro
Bieg 12. Skupień, Pilarski, Nowiński
Bieg 13. Trzensiok, Rolnicki, Nowiński, Stefanów (u/4)
Bieg 14. Krakowiak, Konieczny, Burzyński
Bieg 15. Dróżdż, Pióro, Wojdyło, Pilarski
Bieg 16. Skupień, Stalkowski, Rząsa, Świącik (t)
Bieg 17. Rolnicki, Pilarski, Burzyński, Rząsa
Bieg 18. Konieczny, Wojdyło, Nowiński, Stalkowski (w/u)
Bieg 19. Pióro, Świącik, Stefanów
Bieg 20. Krakowiak, Dróżdż, Trzensiok, Skupień

Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
Bieg 21.
Trzensiok, Skupień, Konieczny

źródło: sportowefakty.wp.pl