CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Finał IM Ligi Juniorów przełożony na poniedziałek

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższy piątek (28 sierpnia) w Częstochowie finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów. Zawody rozegrane zostaną w poniedziałek (31 sierpnia). Początek o godzinie 17.00.

Powodem przełożenia zawodów na najbliższy poniedziałek jest kolizja terminów. W pierwotnym terminie do Częstochowy nie mogłoby przyjechać aż sześciu zawodników. Adrian Cyfer i Rafał Karczmarz tego samego dnia muszą bowiem wziąć udział w treningu przed Grand Prix w Gorzowie. Z kolei Bartosz Smektała, Krystian Rempała, Maksym Drabik i Ernest Koza w sobotę ścigać będą się w finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w duńskim Silkeborgu. Gdyby wystartowali w Częstochowie, nie byliby w stanie dotrzeć na sobotni trening, który zaplanowano na godzinę 9.45.

 

Ceny biletów na finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów:
– bilet normalny –
15 zł
– bilet ulgowy – 10 zł (przysługuje uczniom i studentom do 26-go roku życia – urodzonym w 1989 roku i później oraz osobom po 65-tym roku życia – urodzonym w 1950 roku i wcześniej)
– wstęp wolny – dzieci do lat 12-tu (osoby urodzone w 2003 roku i później) oraz osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich
– program zawodów – 2 zł

źródło: ckmwlokniarz.com.pl