CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

FORTUNA sponsorem siatkarzy AZS Częstochowa

W czwartek 12 lutego AZS Częstochowa SSA rozpoczął współpracę z nowym sponsorem, firmą z branży bukmacherskiej – Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Umowa została podpisana do końca sezonu zasadniczego oraz fazy play-off.  Fortuna będzie oficjalnym sponsorem siatkarzy AZS Częstochowa już od najbliższego meczu AZS. W najbliższą sobotę przeciwnikiem częstochowskich siatkarzy będzie Asseco Resovia Rzeszów.

To dla nas duża radość, że jeszcze w tym sezonie firma Fortuna okazała nam zaufanie i postanowiła rozszerzyć swoje działania marketingowe poprzez wsparcie siatkarzy sześciokrotnego Mistrza Polski – AZS Częstochowa. Chcemy krok za krokiem stabilizować finanse klubu i budować drużynę na miarę aspiracji naszych kibiców. Wierzymy, ze współpraca ta przyniesie i Fortunie, i Klubowi wiele satysfakcji. Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz w Hali Sportowej “Częstochowa” w najbliższą sobotę, w Walentynki, o godzinie 17.

Mówi prezes AZS-u Częstochowa, Roman Lisowski.

Logo nowego sponsora pojawi się na elektronicznych bandach reklamowych, na boisku w trakcie spotkań rozgrywanych przez AZS, na koszulkach meczowych oraz na oficjalnej stronie internetowej Klubu.

FORTUNA to najdłużej działająca i jedna z największych, legalnych firm bukmacherskich na polskim rynku. W 1996 roku, jeszcze pod starą nazwą Profesjonał, otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Firma posiada sieć niemal pięciuset punktów przyjmowania zakładów na terenie całej Polski. Zgodnie z decyzją Ministra Finansów, firma przyjmuje również zakłady online. Nowy sponsor AZS Częstochowa należy do Fortuna Entertainment Group, czyli największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

Po zdobyciu mistrzostwa świata przez polskich zawodników zainteresowanie siatkówką w Polsce jeszcze wzrosło, dlatego bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z AZS-em. Częstochowa to bardzo ważny ośrodek na siatkarskiej mapie naszego kraju i liczymy, że z naszym wsparciem tutejsi kibice wkrótce znów będą mogli się emocjonować meczami o medale i występami w europejskich pucharach.

Dodał przedstawiciel CEO Fortuna zakłady bukmacherskie, Aleš Dobeš.

Inf. prasowa