CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Gala Lodowa w Częstochowie już w sobotę

Już w najbliższą sobotę (tj. 13.02) na częstochowskim lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego odbędzie się Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17.

To już 14. edycja częstochowskiej Gali Lodowej. Pierwsze historyczne zawody odbyły się 10 stycznia 2002 roku i zakończyły się triumfem Tomasza Golloba. Obok byłego Indywidualnego Mistrza Świata na podium stanęli również Piotr Protasiewicz i organizator zawodów Sławomir Drabik. W ubiegłorocznej edycji zwyciężył główny faworyt jutrzejszych zawodów Artur Czaja. Kolejne miejsca zajęli Sebastian Ułamek i Marcel Kajzer.

Obok wspomnianego wcześniej Czai na starcie sobotnich zawodów ujrzymy także Marcela Kajzera. Obaj ponownie należeć będą do grona faworytów. O końcowy triumf powinni powalczyć również Hubert Łęgowik, Mateusz Kowalczyk i Wojciech Lisiecki.

Podczas jutrzejszych zawodów jedną z atrakcji przygotowanych przez klub dla kibiców ma być podpisanie kontraktu z nowym sponsorem tytularnym.

Lista startowa:
1. Artur Czaja
2. Kamil Pulczyński
3. Michał Gruchalski
4. Marcin Turowski
5. Hubert Łęgowik
6. Mateusz Kowalczyk
7. Adrian Woźniak
8. Adrian Bialk
9. Oskar Polis
10. Bartosz Świącik
11. Adrian Miedziński
12. Wojciech Lisiecki
13. Marcel Kajzer

Wstępem na Galę Lodową o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy będzie bilet w cenie 15 zł. Program zawodów kosztować będzie natomiast 3 zł.