CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Hubert Łęgowik: Był to świetny trening przed ważnymi meczami

Jednym z największych pechowców weekendowych potyczek częstochowskich juniorów z młodzieżową reprezentacją Szwecji był Hubert Łęgowik. Popularny “Łęgi” podczas sobotniego spotkania stracił jeden ze swoich silników.

– Ten silnik był trochę wyjechany, ale bardzo dobrze się spisywał. Urwały się w nim zawory i prawdopodobnie będę musiał w niego sporo zainwestować – powiedział Hubert Łęgowik.

Zawodnik Włókniarza pomimo problemów sprzętowych był jedną z najjaśniejszych postaci w częstochowskim zespole. Łęgowik wywalczył odpowiednio 9 i 7 punktów. – Był to świetny trening przed ważnymi meczami. Do zawodów przystąpiłem lajtowo, ponieważ ważniejsze od wyniku były w tym przypadku testy motocykli – podkreślił junior Włókniarza.

Pomimo tego, że był to tylko trening punktowany, to zgromadzeni kibice na brak emocji narzekać nie mogli. – Dokładnie tak. Spodziewaliśmy się, że nasi przeciwnicy będą jechać ostro i agresywnie. Ostatecznie jednak, to my wygraliśmy ten dwumecz i myślę, że pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony – dodał Łęgowik.