CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Hubert Łęgowik zaprasza na Galę Lodową

W sobotę 21 lutego na na lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego odbędzie się I Częstochowska Gala Lodowa. Organizatorem imprezy jest wychowanek Włókniarza Częstochowa, Hubert Łęgowik.

– W czasie, gdy każdy kibic sportu żużlowego odlicza moment do pierwszych treningów, sparingów, zawodów – żużel w każdej postaci jest dobry! Dlatego też wpadliśmy na pomysł, aby każdemu z fanów dać choć trochę speedway’a, nawet w tej lodowej postaci. Tak więc – mam zaszczyt wraz ze sponsorami i prezydentem Miasta Częstochowa, który objął Patronat honorowy zaprosić wszystkich na I Częstochowską Galę Lodową, która odbędzie się 21 lutego o godzinie 17:00 na lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego 6/8. W atrakcjach zaplanowane na ten moment są m.in. wyjazd na taflę lodowiska quadów czy samochodu rajdowego – poinformował Hubert Łęgowik.

Oprócz Huberta Łęgowika, w zawodach zaprezentują się m.in. Piotr Pawlicki, Oskar Polis, Adrian Bialk, Kacper Gomólski, Rafał Malczewski, Borys Miturski, Artur Czaja, Adam Strzelec, Wojciech Lisiecki, Mateusz Kowalczyk i Sebastian Ułamek.

Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie ma się rozpocząć od poniedziałku (9 lutego). O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

źródło: facebook.com/LegowikRacing